Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej w tenisa stołowego

5

20 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 10 w Jaśle odbył się II Turniej o mistrzostwo Jasła szkół podstawowych i gimnazjalnych w tenisie stołowym im. mjr. Henryka Dobrzańskiego – „Hubala” pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła. Organizatorem turnieju był UKS SPIN Jasło oraz Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jaśle. Głównym celem rozgrywek było  powszechnienie gry w tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wśród zawodników znaleźli się uczniowie następujących szkół podstawowych
i gimnazjalnych z terenu miasta Jasła: SP Nr 1, SP Nr 2, SP Nr 4, SP Nr 8, SP Nr 10, SP Nr 11 , Szkoła Społeczna, Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Nr 2, Gimnazjum Nr 4, Gimnazjum Nr 5,
Gimnazjum Społeczne. Zawody przebiegały według Regulaminu Polskiego Związku Tenisa
Stołowego w kategoriach: szkoły podstawowe – dziewczęta i chłopcy, szkoły gimnazjalne – dziewczęta i chłopcy, seniorzy – kobiety i mężczyźni. Rozgrywki były prowadzone systemem do dwóch przegranych gier, co pozwoliło wyłonić kolejność miejsc w rozgrywkach indywidualnych i zespołowych.

W klasyfikacji indywidualnej na czołowych miejscach uplasowali się następujący
uczniowie – w kategorii szkół podstawowych – dziewczęta: Katarzyna Machowska (I
m. – SP Nr 8), Joanna Dąbrowska – (II m. – SP Nr 8), Paulina Górniak (III m. – SP Nr 10),
Sylwia Kawalec (IV m. – SP Nr 10), Katarzyna Szpyrka (V m. – SP Nr 10) – w kategorii szkół
podstawowych – chłopcy: Michał Rakoczy (I m. – SP Nr 10), Szymon Cerzniewski (II m. – SP Nr 8), Krzysztof Madej (III m. – SP Nr 10), Paweł Hołowicki (IV m. – SP Nr 1), Adam Juszczyk (V m. – SP Nr10) – w kategorii szkół gimnazjalnych – dziewczęta: Justyna Bukowiec (I m. – Gim. Nr 1), Paulina Sokołowska (II m. – Gim. Nr 1), Kamila Sokołowska (III m. – Gim. Nr 1), Sylwia Owsiak (IV m. – Gim. Nr 4), Sylwia Drewniak (V m. – Gim. Nr 1), w kategorii szkół gimnazjalnych – chłopcy: Marek Sury (I m. – Gim. Nr 2), Jakub Preisner (II m. – Gim. Nr 4), Michał Dybaś (III m. – Gim. Nr 4), Patryk Jamuła (IV m. – Gim. Nr 2), Konrad Siwak (V m. – Gim. Nr 4) .

W klasyfikacji zespołowej I miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyła
drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Jaśle, a w kategorii szkół gimnazjalnych – drużyna z Gimnazjum Nr 4 w Jaśle. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Turnieju oraz
sponsorom za ufundowanie pucharów i nagród dla zawodników.
Żywimy nadzieję, że UKS SPIN Jasło poszerzy swoje szeregi o nowych miłośników gry
w tenisa stołowego, a Turniej o mistrzostwo Jasła szkół podstawowych i gimnazjalnych
będzie cieszył się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Miasta Jasła.

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
1
@ @predator
dnia 07.05.2012, 16:44 · Zgłoś
trzeba przyznać że uks spin jasło jest najlepszym klubem tenisa stołowego w naszym powiacie
Odpowiedz
-1
@ mmm
dnia 30.04.2012, 17:29 · Zgłoś
Brawo dla Katarzyny M
Odpowiedz
-2
@ kofston
dnia 28.04.2012, 08:02 · Zgłoś
No trzeba przyznać...poziom Gimnazjum jaki reprezentowali chłopcy był wysoki...Trudno było sobie poradzić z niektórymi ;)
Odpowiedz
0
@ Grzybek...
dnia 27.04.2012, 17:18 · Zgłoś
gratulacje dla Paulinki [...])
Odpowiedz
1
@ Pykacz
dnia 26.04.2012, 21:14 · Zgłoś
Brawo SPIN Jasło za organizacje turnieju, więcej takich imprez !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.