Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Udana premiera Teatrzyku Maskotka

1

Spektakl „Za ósmą górą” Liliany Bardijewskiej w opracowaniu Heleny Gołębiowskiej wystawił dwukrotnie 7 grudnia br. Dziecięcy Teatrzyk Maskotka Jasielskiego Domu Kultury. Wypełniające widownię dzieci z jasielskich szkół i przedszkoli przyjęły przedstawienie wręcz entuzjastycznie.

Zabawna opowieść o perypetiach dwóch władców zmagających się z niełatwą rzeczywistością: smokami, które zaatakowały ich królestwa (jeden z nich pożerał dziewczęta, drugi młodzieńców) i brakiem poddanych, którzy by na nich pracowali (znaleźli jednego kmiecia, w dodatku wcale nie zamierzającego utrzymywać dwóch królów), spodobała się wszystkim. Młoda widownia zgotowała gorącą owację niewiele starszym aktorom.

W spektaklu wystąpili: Julia Sajdak (Bajarz), Oliwia Bolek (Kmieć), Danial Gorczyca (Król I), Jakub Sokołowski (Król II), Karolina Gorgosz (Księżniczka), Małgorzata Rybka (Książę), Julia Zielińska (Smok A), Sylwia Rybka (Smok B).

Bajka zostanie ponownie wystawiona w lutym przyszłego roku.


JDK

Reklama

Komentarze: 1

Dodaj komentarz Widok:
0
@ fan
dnia 12.12.2010, 22:55 · Zgłoś
Cudowny spektakl, brawa dla młodych, a już niezwykłych aktorów, słowa uznania dla ciężkiej pracy opiekunki grupy, gratulacje!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.