Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

V Gminny Turniej Piłki Siatkowej w Nowym Żmigrodzie

5

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi. Zapełnia on lukę, jaką jest zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży. Organizuje różnego rodzaju imprezy kulturalne i sportowo-rekreacyjne.

Dzięki współpracy z Towarzystwem Miłośników Nowego Żmigrodu 15 lipca na działce
rekreacyjnej „Oaza Spokoju” odbył się V Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora
Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie.

Do corocznego turnieju zgłosiło się dziewięć drużyn. Zainteresowanie było bardzo duże,
ale możliwość startu większej ilości uczestników była niemożliwa. Do turnieju zgłoszono
następujące drużyny: Dętka Sośniny, After Party Kąty, Łężyny, Łysa Góra, Nie Ma
Lipy Gorzyce, Kąty 1, Przepióreczki Mytarka, Orgazmus Reaktywacja Nowy Żmigród,
Brzezowa. Rozgrywki odbywały się w trzech grupach systemem każdy z każdym. Po zaciętej rywalizacji do finału zakwalifikowały się trzy zespoły: After Party Kąty, Łężyny, Dętka Sośniny.

Oto wyniki: After Party Kąty - Dętka Sośniny 0:2, After Party Kąty - Łężyny 2:1, Łężyny - Dętka Sośniny 1:2. A oto końcowe wyniki zawodów: 1- Dętka Sośniny, 2- After Party Kąty, 3- Łężyny, 4- Łysa Góra, 5- Nie Ma Lipy Gorzyce, 6- Brzezowa, 7- Kąty 1, 8- Przepióreczki Mytarka, 9- Orgazmus Reaktywacja Nowy Żmigród. Zawody wzbudziły duże  zainteresowanie uczestników i kibiców. Rywalizacja przebiegała w zaciętej, ale
sportowej atmosferze. Zachowanie zawodników oraz kibiców było wzorowe, za co w imieniu organizatora serdecznie dziękujemy.

Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Wręczył je dyrektor GOK. Zawody sędziowali: sędzią główny - Antoni Hućko oraz sędzia
pomocniczy - Andrzej Ciekliński. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w
organizacji tej sportowo-rekreacyjnej imprezy. Dziękujemy też TMNŻ za udostępnienie
działki. Do zobaczenia w przyszłym roku.

(jd)

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
1
@ amag
dnia 18.07.2012, 12:25 · Zgłoś
przynajmniej coś robią, a nie siedzą przed kompem w domu
Odpowiedz
0
@ Żmigrodek
dnia 17.07.2012, 23:26 · Zgłoś
ale super "dni żmigrodu 2012". tak dalej
Odpowiedz
0
@ Znajomy
dnia 17.07.2012, 13:46 · Zgłoś
O Dawid!!! Wracaj do Jasła!!!
pozdro
Odpowiedz
0
@ asdasd
dnia 17.07.2012, 09:01 · Zgłoś
orgazmus! reaktywacja!
Odpowiedz
-4
@ xxx
dnia 17.07.2012, 01:49 · Zgłoś
co to za drużyna niby after party kąty i skąd ta nazwa ? hahaha
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.