Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

V Jasielski Festiwal Siatkówki

26

Gimnazjum nr 1 w Jaśle pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła już po raz piąty organizuje w dniach 7-11 marca br. cykl zawodów siatkarskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Impreza sportowa składać się będzie z sześciu turniejów, które zostaną rozegrane w ciągu pięciu dni w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle przy ul. Czackiego 2.

Poszczególne turnieje cieszą się duża popularnością – w rekordowym roku 2011- w zawodach wystartowało aż 76 zespołów (około 700 zawodników).

V Jasielski Festiwal Siatkówki sponsorują: GALERIA Jasło, Gazownia Jasielska, Jasielska Sieć Sklepów MPM, Pracownia Reklamy GRAFIKA Jasło, Fundacja im. ks. Siemaszki POLONEA Stępina, TEKPUD Jasło oraz Miasto Jasło. Opiekę medyczną zapewnia Gimnazjum nr 1 Jasło oraz Medyczna Szkoła Policealna w Jaśle.

Trwają zapisy dla wszystkich zainteresowanych szkół i zespołów. Serdecznie zapraszamy.

 

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
0
@ tubylec
dnia 11.03.2012, 22:07 · Zgłoś
wszystko już jest na stronie ;) zdziwiło mnie że nie zobaczyłem w drugim dniu tych chłopaczków co swobodnie ogrywali gazownie w fazie grupowej , nie wiem jak oni się tam nazywali ale fajnie się ich oglądało , ogólnie turniej myślę ze prezentował wyższy poziom niż rok temu
Odpowiedz
0
@ Sąsiad
dnia 10.03.2012, 13:41 · Zgłoś
Wie ktoś może jak wyglądają wyniki na bieżąco??
Odpowiedz
1
@ Wera^^ :D
dnia 09.03.2012, 18:32 · Zgłoś
V miejsce mamy haha :D Na 16
Odpowiedz
0
@ stary kocur
dnia 05.03.2012, 23:25 · Zgłoś
do zobaczenia
Odpowiedz
0
@ Myszka
dnia 05.03.2012, 18:53 · Zgłoś
Tak, do zobaczenia :-)
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 05.03.2012, 16:37 · Zgłoś
zapowiada się ciekawie. Do zobaczenia w sobote.
Odpowiedz
0
@ Kotek
dnia 04.03.2012, 22:02 · Zgłoś
A to niespodzanka ze Libuszy nie ma.
Odpowiedz
2
@ polo_02
dnia 04.03.2012, 21:28 · Zgłoś
Z tego co się dowiedziałem w turnieju otwartym startują:
- REST Rzeszów - ekipa Jurka Ł.
- Geberit Rzeszów,
- ekipa z Łańcuta (polonez lub jakaś inna [...])
- Gazowania Jasielska
- Skołyszyn
- Straż Pożarna Jasło
- Mechanik Krosno
- Tarnowiec,
- Rafineria
- Professional (oldboje - ekipa warszawsko - jasielska)
Myślę że pozostałych 6 miejsc to starzy bywalcy, może Dębowiec, Brzyska, After Party, Osobnica) Nie będzie zwycięzców z zeszłego roku Libbud Libusza.
Odpowiedz
0
@ Kotek
dnia 04.03.2012, 19:33 · Zgłoś
Mysle ze nie ma zdecydowanego faworyta, ale dowiemy sie wiecej jak zostana ogloszone wszystkie druzny. Pewnie cos kolo srody .
Odpowiedz
0
@ Sąsiad
dnia 04.03.2012, 17:45 · Zgłoś
Jak myślicie kto ma największe szanse w turnieju? Jest jakaś ekipa, która jest zdecydowanie lepsza od reszty?
Odpowiedz
-1
@ lulek
dnia 04.03.2012, 11:48 · Zgłoś
oooo jak to tak?:D MVP wszystkich buraczanych zawodów nie gra ze swoimi:( płakusiaj ŁOsobnico:D
Odpowiedz
0
@ Sajmon
dnia 04.03.2012, 09:23 · Zgłoś
Nie wiadomo czy Osobnica bedzie grala bo ich najlepszy zawodnik gra od jakiegos czasu w "gazowni". Wiec chyba Osobnica nie wystawi skladu.
Odpowiedz
0
@ pimpuś [...]:D
dnia 04.03.2012, 01:59 · Zgłoś
eee... tam jak co roku pewnie wygra ekipa ta która będzie miała więcej szczęścia. Może Rafineria? może Skołyszyn? aaaa może... hmmmm: [...]:D
Odpowiedz
0
@ :d
dnia 03.03.2012, 23:49 · Zgłoś
drużyny są naprawdę mocne, turniej będzie na bardzo wysokim poziomie
Odpowiedz
0
@ Pytka
dnia 02.03.2012, 11:21 · Zgłoś
Wie ktos juz moze jakie sa druzyny i kiedy losowanie ??
Odpowiedz
1
@ Sąsiad
dnia 27.02.2012, 20:42 · Zgłoś
Rok temu chyba Skołyszyn nie wygrał obu meczy z Geberitem. 1 mecz wygrali goscie z Rzeszowa a później w pólfinale wygrał Skołyszyn po dobrym meczu.
Odpowiedz
0
@ Skołyszyn
dnia 25.02.2012, 22:40 · Zgłoś
To prawda, obsada wygląda na bardzo mocną. W tamtym roku Skołyszyn faktycznie grał z młodą drużyną Geberitu, nie Restem- obie na pewno będą mocne w tym roku. Mamy nadzieję na zaciętą rywalizacje, do zobaczenia na turnieju, Pozdro
Odpowiedz
0
@ ZAWODNIK
dnia 25.02.2012, 21:03 · Zgłoś
a kto będzie sedziowal ten turniej , mam nadezieje ze finał nie bedzie posedziowany jak rok temu. załatwcie dobrych sedziow, mamy przeciez jednego sedziego co sedziuje jakies wysokie ligi
Odpowiedz
2
@ Celny
dnia 25.02.2012, 15:21 · Zgłoś
Z tego co mi sie wydaje to skolyszyn wygral z Geberit Rzeszów, a nie rest rzeszow chyba ze jedna i ta sama druzyna
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 25.02.2012, 09:11 · Zgłoś
rest Rzeszów w tamtym roku przegrał 2 razy ze Skołyszynem-)
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 24.02.2012, 21:54 · Zgłoś
niesamowicie mocny bedzie te turniej w tym roku. takiej obsady jeszcze nie było. moj faworyt:rest rzeszów. chociaz jeszcze nie znam pelnej listy druzyn
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 24.02.2012, 10:55 · Zgłoś
ja zgłosiłem
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 24.02.2012, 10:24 · Zgłoś
wie ktoś jakie drużyny zgłosiły się do otwartego turnieju w sobotę i niedzielę
Odpowiedz
0
@ hm?
dnia 23.02.2012, 17:42 · Zgłoś
tylko 1 klase gim?
Odpowiedz
0
@ dasdasdas
dnia 23.02.2012, 14:55 · Zgłoś
2jki czy 6tki ?
Odpowiedz
0
@ y.y
dnia 23.02.2012, 16:20 · Zgłoś
jak zawsze 6stki ;P
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.