Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

VI Jasielski Festiwal Siatkówki 2013

11

Gimnazjum nr 1 w Jaśle pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła już po raz szósty organizuje w dniach 14-17 marca br. cykl zawodów siatkarskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Impreza sportowa składać się będzie z czterech turniejów, które zostaną rozegrane w ciągu czterech dni w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle przy ul. Czackiego 2.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki oraz zespoły zainteresowane uczestnictwem w Turniejach.

Program zawodów i szczegółowe informacje na stronie: www.gim1jaslo.edu.pl

 UM w Jaśle

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ glqqw
dnia 11.03.2013, 20:39 · Zgłoś
zgłosiły sie już jakieś drużyny ?
Odpowiedz
3
@ glw
dnia 28.02.2013, 01:59 · Zgłoś
Niech ktoś z was podejmie się zrobienia turnieju i potem porozmawiamy o wadach festiwalu jasielskiego. Jest to turniej na który każdy z roku na rok czeka, więc po co są te wasze złośliwe komentarze. Wynikają chyba tylko NIESTETY z polskiej mentalności. "Aby komuś sprawić przykrość, głupimi słowami i obelgami":?
Pozdrawiam serdecznie wszystkich powyżej 120:)
iq
Odpowiedz
1
@ Szkot :)
dnia 27.02.2013, 12:47 · Zgłoś
Szkocja trzyma kciuki za gaziarzy :)
Pozdrawiam :)
Odpowiedz
1
@ rumun
dnia 26.02.2013, 18:04 · Zgłoś
gaziorze wygraja :D
Odpowiedz
-1
@ wow
dnia 26.02.2013, 15:52 · Zgłoś
bardzo fajnie ktoś zaprojektował tego siatkarza na plakacie! pozdrawiam :)
Odpowiedz
-3
@ FESTIWALowiec
dnia 26.02.2013, 14:33 · Zgłoś
szkoda tylko ze nie mogą grac zawodnicy z 3 ligii choc to liga amatorska...za rok podobno mają być też limity wzrostowe do 190cm
Odpowiedz
1
@ jadzia
dnia 25.02.2013, 16:19 · Zgłoś
Czemu nie ma rozgrywek gimnazjalistów? Widocznie 1 Gimnazjum ma słabych siatkarzy i boi się blamażu...
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 25.02.2013, 17:35 · Zgłoś
tez mnie to interesuje ...:"dzieci młodziezy i doroslych " tylko ta mlodziez to nie wiem gdzie ma grac??
Odpowiedz
-2
@ ja
dnia 25.02.2013, 16:05 · Zgłoś
to znaczy ulotka ;)
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 25.02.2013, 16:04 · Zgłoś
ale fajny baner :D
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 25.02.2013, 10:44 · Zgłoś
hahahaa mezczyzni 16 druzyn, kobiety 4 . to jest troszke przesada...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.