Strona główna

VIVO! Krosno włącza się w Światowy Tydzień Karmienia Piersią

6
Napisany dnia: 25.07.2019, 09:08 , Tagi: Brak

Już 1 sierpnia VIVO! Krosno włączy się w obchody Światowego Tygodnia Karmienia Piersią. Z tej okazji w Centrum Handlowego odbędzie się wyjątkowa sesja fotograficzna dla karmiących mam, które odwiedzą obiekt ze swoimi maluszkami. Kampania Karmienia Piersią w przestrzeni publicznej obejmować będzie również warsztaty tematyczne dotyczące m.in. praw mam karmiących i ich powrotu do pracy, problemów fizjologicznych po urodzeniu dziecka czy dobrania odpowiedniej bielizny podczas karmienia piersią.

Światowy Tydzień Karmienia Piersią, który po raz pierwszy odbył się w 1990 roku z inicjatywy World Health Organization i UNICEF, ma na celu popularyzację najzdrowszej dla dziecka metody odżywiania. Karmienie piersią to jedyny sposób żywienia noworodków i niemowląt, który zapewnia im właściwy rozwój i optymalny stan zdrowia. Pokarm matki ma unikalne właściwości  - zawiera wszystko , co jest potrzebne, aby dziecko rozwijało się prawidłowo w pierwszym okresie życia, a jego skład dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rosnącego malucha.

W tę niezwykle ważną kampanię społeczną włącza się także VIVO! Krosno. Dzięki współpracy ze studiem fotograficznym EveArt oraz autorami blogów „Kraina Bliskości” i „Przepis dla Mamy” już 1 sierpnia, w godz. 09.00-10.00, na terenie Centrum Handlowego odbędzie się wyjątkowa sesja fotograficzna z karmiącymi mamami w roli głównej. Ma ona na celu subtelne uchwycenie bliskości i niezwykłej więzi mamy z dzieckiem podczas karmienia piersią.

To nie koniec wydarzeń, jakie w tym dniu przygotowało VIVO! Krosno. W kawiarni Grycan na wszystkie chętne panie czekać będą warsztaty poruszające takie tematy jak: problemy fizjologiczne po urodzeniu dziecka, bezbolesne odstawienie malucha od piersi, a także prawa mam karmiących, które wracają do pracy. Nie zabraknie prezentacji biustonoszy dla karmiących mam oraz spotkania ze specjalistką brafittingu, która opowie o doborze odpowiedniej bielizny podczas karmienia piersią. Warsztaty zaplanowano w godz. 10.00-11.00. Dzień Karmienia Piersią w VIVO! Krosno zakończą spotkania i rozmowy mam, które podzielą się swoimi doświadczeniami, a także sesja fotograficzna obejmująca zdjęcia indywidualne oraz reportażowe, wykonywane z zachowaniem wcześniej ustalonych wytycznych. Ostatni panel odbędzie się w godz. 11.00-13.00.

- Z największą przyjemnością włączamy się w obchody Światowego Tygodnia Karmienia Piersią. Od początku istnienia staramy się, aby nasze Centrum Handlowe było miejscem przyjaznym wszystkim mamom karmiącym piersią. Zdajemy sobie sprawę, że karmienie piersią jest najbardziej naturalnym sposobem żywienia niemowląt, dlatego wspieramy wszystkie kobiety, które chcą to robić w miejscu publicznym. Z myślą o nich włączamy się aktywnie w obchody Światowego Tygodnia Karmienia Piersią organizując Dzień Karmienia Piersią w VIVO! – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Start akcji: 1 sierpnia 2019 r. o godz. 9.00, na Placu Centralnym przy strefie Food Court.

Warunkiem uczestnictwa w akcji jest podpisanie wszystkich zgód dotyczących wykorzystania wizerunku uczestniczek wydarzenia. Dokumenty są dostępne na blogu Kraina Bliskości: https://krainabliskosci.pl/zapisy/

Organizatorami akcji są: studio fotograficzne EveArt z Krosna, Kraina Bliskości, Przepis dla Mamy

Partnerzy akcji: Hajfa – blog matki karmiącej, MAYLILY, Pola - trener personalny, COOL Mama.

Serdecznie zapraszamy!

Materiał partnera

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Jajaja
dnia 25.07.2019, 23:12
Ocena
komentarza:
1
Grażyny z Briajanami będą szczęśliwe tego dnia, cyce na wierzchu i pokazywanie jakie są cudne majteczki i mogą wszystko, wszyscy będą tego dnia MUSIELI oglądać ich brodawki. Brawo
@ Jajaja
dnia 25.07.2019, 23:13
Ocena
komentarza:
2
Miało być mateczki a nie majteczki
@ Madziunia
dnia 27.07.2019, 22:00
Ocena
komentarza:
1
Żal mi cię...
@ arni
dnia 28.07.2019, 09:05
Ocena
komentarza:
-1
Chętnie sobię popatrzę
@ Poppy
dnia 27.07.2019, 12:37
Ocena
komentarza:
3
Żenujący komentarz.
@ Tylko normalność
dnia 01.08.2019, 06:42
Ocena
komentarza:
-1
Bo z Krosna.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • eOBRAZ 2.0 – czyli masa nowych możliwości!

   

  Łap swój tablet, smartfona albo smart lodówkę i zamawiaj foty w kilku prostych krokach. Nasz nowy konfigurator odbitek to istny kombajn zbierający plony.

   

 • Co za grzyb! Pan Wojciech znalazł borowika giganta

   

  To grzybobranie Pan Wojtek z pewnością uzna za jedno z najbardziej udanych w swoim życiu. W lesie, wraz z żoną znalazł bowiem rekordowego borowika. Grzyb ważył aż 1,6 kg!

 • Partie wytoczyły działa i szykują się do batalii o mandaty

   

  Kampania wyborcza przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi trwa w najlepsze. Polacy 13 października zdecydują, którzy z kandydatów uzyskają mandaty i zasiądą w przyszłej kadencji w ławach poselskich i senatorskich. Perspektywa jest niezwykle kusząca. Nie powinien, więc dziwić fakt, że politycy aspirujący do roli parlamentarzysty coraz mocniej angażują się w prowadzenie kampanii.

 • Studenci z Krosna stworzyli prototyp łazika

  Co oznacza tajemniczy termin VDesign? Odpowiedź na to pytanie nie tylko nie przysparza trudności, ale wręcz sprawia przyjemność członkom Studenckiego Koła Naukowego, pasjonatom informatyki, mechaniki, mechatroniki, cybernetyki i innych podobnych dziedzin nauki.

 • Minione wieki przemówiły po raz dziewiąty

   

  Karpacka Troja nigdy wcześniej nie doświadczyła tak dużej liczby odwiedzających. Dziewiąta edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego "Dwa Oblicza" potwierdziła rosnącą popularność tego unikatowego miejsca. Po raz kolejny organizatorzy największego wydarzenia plenerowego w kalendarzu imprez organizowanych w skansenie zabrali swoich gości w fascynująca podróż do przeszłości.

 • Totalna wyprzedaż! Rabaty nawet do -50%

   

  W sklepie "U Leona" na klientów czekają wysokie rabaty, nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach można znaleźć tutaj kabiny prysznicowe, ceramikę sanitarną baterie łazienkowe i wiele innych.

 • Udar zmienił życie Marcina. Teraz walczy on o powrót do sprawności

   

  Marcin Machowski był energicznym, pełnym pasji trzydziestolatkiem. Jego życie zmieniło się z chwilą, w której doznał udaru niedokrwiennego mózgu. Od prawie pięciu lat każdego dnia walczy o powrót do sprawności. W jej odzyskaniu pomóc mogą turnusy rehabilitacyjne w specjalistycznym ośrodku w Koszalinie. Ich koszt to 50 tys. zł. Niestety kwota ta przekracza jego możliwości finansowe.

 • Firma atrakcyjna dla szukających pracy

   

  Rynek pracy stawia obecnie przed pracodawcami zupełnie nowe wyzwania. Świadomość własnych oczekiwań prezentowanych przez osoby poszukujące zatrudnienia stale wzrasta. Stabilne warunki zatrudnienia to nie wszystko. Równie ważne okazują się dzisiaj możliwość awansu, doskonalenia zawodowego, czy też atmosfera w zespole. Szukając pracy warto wybrać firmę, która stanie się gwarantem realizacji naszych planów zawodowych.

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105