Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

VIVO! Krosno włącza się w Światowy Tydzień Karmienia Piersią

6

Już 1 sierpnia VIVO! Krosno włączy się w obchody Światowego Tygodnia Karmienia Piersią. Z tej okazji w Centrum Handlowego odbędzie się wyjątkowa sesja fotograficzna dla karmiących mam, które odwiedzą obiekt ze swoimi maluszkami. Kampania Karmienia Piersią w przestrzeni publicznej obejmować będzie również warsztaty tematyczne dotyczące m.in. praw mam karmiących i ich powrotu do pracy, problemów fizjologicznych po urodzeniu dziecka czy dobrania odpowiedniej bielizny podczas karmienia piersią.

Światowy Tydzień Karmienia Piersią, który po raz pierwszy odbył się w 1990 roku z inicjatywy World Health Organization i UNICEF, ma na celu popularyzację najzdrowszej dla dziecka metody odżywiania. Karmienie piersią to jedyny sposób żywienia noworodków i niemowląt, który zapewnia im właściwy rozwój i optymalny stan zdrowia. Pokarm matki ma unikalne właściwości  - zawiera wszystko , co jest potrzebne, aby dziecko rozwijało się prawidłowo w pierwszym okresie życia, a jego skład dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rosnącego malucha.

W tę niezwykle ważną kampanię społeczną włącza się także VIVO! Krosno. Dzięki współpracy ze studiem fotograficznym EveArt oraz autorami blogów „Kraina Bliskości” i „Przepis dla Mamy” już 1 sierpnia, w godz. 09.00-10.00, na terenie Centrum Handlowego odbędzie się wyjątkowa sesja fotograficzna z karmiącymi mamami w roli głównej. Ma ona na celu subtelne uchwycenie bliskości i niezwykłej więzi mamy z dzieckiem podczas karmienia piersią.

To nie koniec wydarzeń, jakie w tym dniu przygotowało VIVO! Krosno. W kawiarni Grycan na wszystkie chętne panie czekać będą warsztaty poruszające takie tematy jak: problemy fizjologiczne po urodzeniu dziecka, bezbolesne odstawienie malucha od piersi, a także prawa mam karmiących, które wracają do pracy. Nie zabraknie prezentacji biustonoszy dla karmiących mam oraz spotkania ze specjalistką brafittingu, która opowie o doborze odpowiedniej bielizny podczas karmienia piersią. Warsztaty zaplanowano w godz. 10.00-11.00. Dzień Karmienia Piersią w VIVO! Krosno zakończą spotkania i rozmowy mam, które podzielą się swoimi doświadczeniami, a także sesja fotograficzna obejmująca zdjęcia indywidualne oraz reportażowe, wykonywane z zachowaniem wcześniej ustalonych wytycznych. Ostatni panel odbędzie się w godz. 11.00-13.00.

- Z największą przyjemnością włączamy się w obchody Światowego Tygodnia Karmienia Piersią. Od początku istnienia staramy się, aby nasze Centrum Handlowe było miejscem przyjaznym wszystkim mamom karmiącym piersią. Zdajemy sobie sprawę, że karmienie piersią jest najbardziej naturalnym sposobem żywienia niemowląt, dlatego wspieramy wszystkie kobiety, które chcą to robić w miejscu publicznym. Z myślą o nich włączamy się aktywnie w obchody Światowego Tygodnia Karmienia Piersią organizując Dzień Karmienia Piersią w VIVO! – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Start akcji: 1 sierpnia 2019 r. o godz. 9.00, na Placu Centralnym przy strefie Food Court.

Warunkiem uczestnictwa w akcji jest podpisanie wszystkich zgód dotyczących wykorzystania wizerunku uczestniczek wydarzenia. Dokumenty są dostępne na blogu Kraina Bliskości: https://krainabliskosci.pl/zapisy/

Organizatorami akcji są: studio fotograficzne EveArt z Krosna, Kraina Bliskości, Przepis dla Mamy

Partnerzy akcji: Hajfa – blog matki karmiącej, MAYLILY, Pola - trener personalny, COOL Mama.

Serdecznie zapraszamy!

Materiał partnera

Napisany dnia: 25.07.2019, 09:08
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Jajaja
dnia 25.07.2019, 23:12
Ocena
komentarza:
1
Grażyny z Briajanami będą szczęśliwe tego dnia, cyce na wierzchu i pokazywanie jakie są cudne majteczki i mogą wszystko, wszyscy będą tego dnia MUSIELI oglądać ich brodawki. Brawo
@ Jajaja
dnia 25.07.2019, 23:13
Ocena
komentarza:
2
Miało być mateczki a nie majteczki
@ Madziunia
dnia 27.07.2019, 22:00
Ocena
komentarza:
1
Żal mi cię...
@ arni
dnia 28.07.2019, 09:05
Ocena
komentarza:
-1
Chętnie sobię popatrzę
@ Poppy
dnia 27.07.2019, 12:37
Ocena
komentarza:
3
Żenujący komentarz.
@ Tylko normalność
dnia 01.08.2019, 06:42
Ocena
komentarza:
-1
Bo z Krosna.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Technikum Ekonomiczne w Jaśle w pierwszej 100 najlepszych

  W rankingu najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce najwyższą pozycję w Jaśle zajęło Technikum Ekonomiczne nr 4. Na Podkarpaciu znalazło się na 4 miejscu.

 • BFG rozpoczął przymusową restrukturyzację banku PBS

  Bankowy Fundusz Gwarancyjny przejął kontrolę nad Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym z siedzibą w Sanoku. Jego klienci stali we wtorek w długich kolejkach, aby wypłacić swoje oszczędności. W trudnej sytuacji znalazły się również jednostki samorządu terytorialnego, duże firmy i inne podmioty nieobjęte gwarancjami...

   

 • Odkryto kolejne szczątki ludzkie na placu budowy drogi. Tam mógł znajdować się cmentarz

   

  Na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 pomiędzy rondami ujawniono kolejne ludzkie szczątki. Wiele wskazuje na to, że na terenie przy ul. Floriańskiej, na którym prowadzone są badania archeologiczne, jednak istniał niegdyś cmentarz.

 • Internet zamiast telewizji: nadchodzi era telewizji internetowej!

   

  Telewizja internetowa cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W porównaniu do tradycyjnej telewizji pozwala cieszyć się ulubioną rozrywką w każdym miejscu, na różnego rodzaju urządzeniach z dostępem do sieci, a także o dowolnie wybranej porze. Najwięcej możliwości zapewniają dziś platformy wideo na życzenie – tzw. VoD (Video on Demand).

 • Ma powstać parking. Sprawa stanęła w martwym punkcie

  Władze miasta i powiatu popierają pomysł budowy miejsc parkingowych przy jasielskim szpitalu. Miałby on powstać na rogu ulic Lwowskiej i Konopnickiej. Niemniej sprawa stanęła w miejscu. Czy zapowiedzi o 160 miejscach parkingowych staną się faktem, czy to tylko mrzonki samorządowców?

 • Tragiczny wypadek w Gorzycach. Nie żyje pieszy

  Dzisiaj, po godzinie 18. w miejscowości Gorzyce (DW nr 992) pod kołami samochodu osobowego zginął mężczyzna. Policja ustala przyczyny tragicznego wypadku.

 • Wygraj karnet na stok CHYROWA-SKI

 • Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

   

  Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. 

 • Centrum podologii medycznej

   

  To miejsce, w którym oferujemy Państwu usługi z zakresu podologii medycznej – dziedziny medycyny, która w Polsce wciąż nie jest popularna. Podologia to specjalizacja zajmująca się schorzeniami i wadami stóp, które mogą prowadzić do uciążliwych dolegliwości bólowych i utrudniać poruszanie się.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105