Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W jasielskim Parku Miejskim. Meksykańskie rytmy.

2

Grający popularne na całym świecie przeboje latynoamerykańskie zespół „Trio Mariachi” wystąpi w niedzielę (8 bm.) o godz. 18 w jasielskim Parku Miejskim. Na koncert, zorganizowany w ramach cyklu „Wakacje ze sztuką”, zaprasza Jasielski Dom Kultury.


„Trio Mariachi” tworzą trzej artyści pochodzenia latynoskiego, wykonujący oryginalną muzykę meksykańską. W swoim repertuarze mają kompozycje prezentujące różne rodzaje muzyczne takie jak salsa czy merengue oraz popularne na całym globie przeboje latynoamerykańskie, wśród których znajdują się m.in. „La Bamba” Ritchiego Valensa, „Oye Como Va” Carlosa Santany, „Bamboleo” Gipsy Kings czy motyw muzyczny z filmu „Desperados”.


JDK

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
1
@ opakk
dnia 05.08.2010, 10:07 · Zgłoś
W parku Miejskim wsród tylu ptaków? Gratuluje pomysłu. Zapewne odrazu bedzie wreczenie "odznaczen" od tak licznie przybyłej reprezentacji gawronów!!!
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 04.08.2010, 20:50 · Zgłoś
no to juz przechlapane,jak juz tak daleko mesiory doszli,no ale Odra czy Wisla to nie Rio Grande i nie Arizona.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.