Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W Jaśle ruszyła liga tenisa ziemnego

6
W październiku ruszyła Jasielska liga tenisa ziemnego dzieci. Mecze odbywają się na sali gimnastycznej przy ul. Szkolnej 38 w soboty i niedziele.

Do ligi zapisało się 10 zawodniczek i zawodników.
 
Regulamin ligi:
Uczestnicy: dzieci urodzone w 2000r. i młodsze,
System rozgrywek: każdy z każdym,
Do dwóch wygranych setów,
Zakończenie ligi 30.04.2013r.
Przewidziane są nagrody: dyplomy dla wszystkich uczestników, medale, puchary.

 Przez trzy weekendy odbyło się 27 spotkań.
Ostatnie mecze:
 
Pierz - Chudy 7/10  7/10
Krzyszczuk K. - Naszkiewicz 2/10  1/10
Chudy - Naszkiewicz  4/10  6/10
Krzyszczuk Z. - Krzyszczuk K.  10/6  10/4
Pierz - Krzyszczuk K.  10/4  10/8
Krzyszczuk Z. - Pierz 9/10  10/9 4/5  !!!!
 

 TABELA
 
 1. Naszkiewicz Jan        8  7  14/3
 2. Chudy Radosław        8  6  13/4
 3. Pierz Barbara            9  5  9/12
 4. Mucha Kacper           6  3   9/5
 5. Pienta Paweł             5  3   7/6
 6. Grandus Katarzyna    2  1  3/2
 7. Gogosz Anna            5  1   3/8
 8. Krzyszczuk Zuzanna  6   1   4/10
 9. Krzyszczuk Jakub      5   0   0/10
 10. Potempa Ola           -   -    -  - 
 
Więcej informacji stronie www.topspin.jaslo4u.pl
Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ zwolennik
dnia 07.11.2012, 12:47 · Zgłoś
Brawo!
Więcej takich inicjatyw, dzięki którym dzieci mogą nieodpłatnie rozwijać swole zainteresowania.
Odpowiedz
8
@ yyyyyyyyyey
dnia 10.11.2012, 20:12 · Zgłoś
nie płatnie ? akurad płatnie i to dużo
Odpowiedz
2
@ kasia
dnia 06.11.2012, 15:35 · Zgłoś
Gratuluję Basiu powodzenia!!!
Odpowiedz
-4
@ obserwatorka
dnia 06.11.2012, 16:05 · Zgłoś
Basia jak zwykle urocza - nawet ta poza :) powodzenia !
Odpowiedz
5
@ wąs
dnia 06.11.2012, 10:46 · Zgłoś
Pani Kijowska , to przykład otwarcia na różne pomysły młodych adeptów sportu, w przeciwieństwie do Pana Mikruta, który traktuje salę gimnastyczną jak swój folwark, kasując za każda godzine pieniądze.
Odpowiedz
14
@ :)
dnia 06.11.2012, 09:31 · Zgłoś
Liga mężczyzn, Liga kobiet teraz czas na Ligę dzieciaków ... - powodzenia !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.