Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Walentynkowe atrakcje w VIVO! Krosno

7

VIVO! Krosno zaprasza wszystkich zakochanych na wyjątkowe Walentynki. W dniach 14-15 lutego zakochani będą mogli zrobić sobie wspólne zdjęcie na magicznej Ławce Miłości, uwiecznić swoje uczucie w postaci zabawnej Karykatury oraz zamienić paragony na pięknego Walentynkowego Misia. Nie zabranie także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i słodkich upominków.

Z okazji Walentynek, w dniach 14-15 lutego, VIVO! Krosno przygotowało dla swoich klientów wiele interesujących aktywności. 14 lutego na terenie obiektu pojawi się magiczna Ławeczka Miłości, na której pary będą mogły zrobić sobie wspólną, romantyczną fotografię. Ponadto w godz. 14.00-19.00 na zakochanych czekał będzie również nietuzinkowy artysta, który na życzenie wykona parom zabawne karykatury, uwieczniając ich wyjątkowe uczucie.

Równie atrakcyjnie zapowiada się sobota!

15 lutego, oprócz wspomnianych wcześniej atrakcji, będzie można wymienić paragony na Walentynkowe Misie. Mechanizm akcji MisioBranie jest bardzo prosty. Klienci, którzy w dniach 14-15 lutego zrobią zakupy za kwotę min. 70 zł, (maksymalnie na dwóch dowodach zakupu) i okażą je w Punkcie Obsługi Walentynkowego MisioBrania (na Placu Centralnym), otrzymają pluszowego misia dla ukochanej osoby. Punkt Obsługi czynny będzie w dniu 15 lutego, w godz. 11.00-18.00.

W sobotę 15 lutego, na wszystkich zakochanych czekać będą również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Pary, które w tym dniu zrobią sobie ciekawe i kreatywne zdjęcia na Ławeczce Miłości będą mogły wygrać cenne nagrody takie jak: bony upominkowe na romantyczną kolację w Restauracji Różana w Skołyszynie, vouchery do Cukierni KEKS, podwójne bilety do Kina Helios czy vouchery na Bubble Tea od Crazy Bubble.

- Serdecznie zapraszamy wszystkie zakochane pary do wspólnego świętowania Walentynek. Przygotowaliśmy wiele interesujących atrakcji i aktywności, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci naszych klientów. Tym bardziej, że wykonane na miejscu pamiątkowe fotografie i karykatury będzie można zabrać ze sobą do domu - mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuł Partnera

Napisany dnia: 11.02.2020, 12:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ pl
dnia 11.02.2020, 12:24
Ocena
komentarza:
-3
kolejna nachalna reklama vivo
@ pl
dnia 11.02.2020, 15:13
Ocena
komentarza:
-3
kilka nagrod na krzyz i szum o nic
@ Nieprawda
dnia 11.02.2020, 17:17
Ocena
komentarza:
5
Przynajmniej coś próbują zrobić, można wziąć w tym udział albo nie ale jest wybór. U nas tego dylematu nie ma :-)
@ pl
dnia 12.02.2020, 22:59
Ocena
komentarza:
-2
fanie krosna obrazasz JASLO
@ Tylko rzetelność
dnia 13.02.2020, 14:13
Ocena
komentarza:
-2
Walentyna i Walenty w Krośnie n/Wisłokiem.Można i tak, zamiast szkła.
@ pl
dnia 14.02.2020, 13:32
Ocena
komentarza:
-1
ale tlok wśród komentujacych
@ Niedawajcie reklam z Krosna
dnia 14.02.2020, 21:58
Ocena
komentarza:
-2
porządny smerf
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Uszkodzenia poprawią, ale na generalny remont drogi kierowcy będą musieli poczekać

   

  Ul. Mickiewicza, na jej kilkusetmetrowym odcinku, od dawna wymaga generalnego remontu. Na razie kierowcy nie mają jednak, co liczyć na kompleksową naprawę jej nawierzchni. Powiat Jasielski, w tym roku, zamierza jedynie usunąć uszkodzenia powstałe w wyniku czerwcowych nawałnic. Na ten cel władze powiatu zamierzają wydać 2 500 zł.  

 • Pierwsza ofiara koronawirusa w powiecie jasielskim. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia kobieta

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała o kolejnych 37. potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. Niestety, w komunikacie znalazła się także informacja o zgonie kobiety z powiatu jasielskiego. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia mieszkanka naszego powiatu. 

 • To było fascynujące widowisko! Jubileuszowy Memoriał "Hubala" za nami

   

  „Łąki Hubalowe” już po raz dziesiąty stały się miejscem fascynującego widowiska historycznego. 

 • Franciszkanie na kwarantannie. Jeden z duchownych zakażony koronawirusem

  - W związku z zachorowaniem na koronawirusa jednego z ojców i kwarantanny mających z nim styczność posługa duszpasterska w kościele została znacznie ograniczona – poinformowali ojcowie z klasztoru Franciszkanów w Jaśle. Jasielski Sanepid szuka osób, które początkiem sierpnia podczas odprawianych mszy przyjmowały komunię świętą.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 2

   

  W poprzednim artykule dowiedzieli się Państwo, jak ważnym dokumentem w przypadku dochodzenia odszkodowania są Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Dzisiaj będziemy kontynuować ten wątek i zgodnie z zapowiedzią z zeszłego tygodnia, przyjrzymy się niektórym wyłączeniom i ograniczeniom odpowiedzialności, z którymi można spotkać się w ubezpieczeniach od skutków powodzi, ale i potencjalnym obowiązkom ubezpieczonego.

 • Oddział zakaźny w Jaśle zamknięty do odwołania. U jednej z pracownic wykryto koronawirusa

  Ze względu na sytuację epidemiologiczną od 6 sierpnia 2020 r. wstrzymana zostaje do odwołania działalność Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i WZW, Poradni Chorób Zakaźnych, Punktu Konsultacyjnego – czytamy w oficjalnej informacji podanej przez dyrekcję szpitala.

   

 • OSP Tarnowiec z nowym wozem ratowniczo-gaśniczym

   

  Na wyposażenie jednostki OSP w Tarnowcu trafił nowy pojazd. Lekki samochód ratowniczo-gaśniczy służył będzie strażakom ochotnikom głównie do działań związanych z ratownictwem technicznym i powodziowym. 

 • CKE podała wyniki egzaminu ósmoklasisty. Jak poradzili sobie z nim uczniowie szkół z powiatu jasielskiego?

   

  Centralna Komisja Egzaminacyjna podała wstępne informacje o wynikach egzaminu ósmoklasisty. W całej Polsce przystąpiło do niego 343 025 uczniów VIII klas szkół podstawowych. Średni wynik z języka polskiego wyniósł 59 proc. punktów możliwych do otrzymania. W przypadku matematyki jest to 46 proc. Jak na tle uczniów w kraju wypadli ósmoklasiści z powiatu jasielskiego?

 • Trzy nowe przypadki zachorowań na COVID-19 w powiecie jasielskim

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała w dzisiejszym komunikacie o kolejnych 33. przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego. Na COVID-19 zachorowało kolejnych 3. mieszkańców powiatu jasielskiego (dwóch mężczyzn i jedna kobieta).

 • Groził pracownikom stacji paliw. Usłyszał prokuratorskie zarzuty

  Sobotniej nocy pracownicy trzech stacji paliw na terenie powiatu jasielskiego przeżyli chwile grozy. Młody mężczyzna grożąc im pobiciem zażądał wydania papierosów. Ostatecznie  został zatrzymany przez policjantów na stacji paliw Grosar w Jaśle...

 • Wakacje z tenisem – zapisy nadal trwają

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja zaprasza do Wakacyjnej Szkółki Tenisowej. Chętne osoby, które nie zdążyły z zapisem dziecka na zajęcia mamy świetną wiadomość!  Zajęcia będziemy prowadzić do końca sierpnia. Gorąco zachęcamy, gdyż pozostało już mało czasu. 

 • Blisko 500 tys. zł na remont drogi KG2

   

  Droga KG2 została oddana do użytku w styczniu bieżącego roku.  Szybko okazało się, że nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 posiada szereg usterek, które zostały usunięte w ramach udzielonej gwarancji przez wykonawcę robót. Teraz, droga wymaga przeprowadzenia kolejnych prac remontowych, w związku ze skutkami czerwcowych nawałnic. PZDW w Rzeszowie szacuje, że koszt przewidzianych napraw wyniesie około 500 tys. zł.

 • Caritas Diecezji Rzeszowskiej przekazało blisko 2 mln zł do poszkodowanych w wyniku powodzi

  Po czerwcowych nawałnicach, jakie przeszły przez Podkarpacie, Caritas Diecezji Rzeszowskiej ruszyło na pomoc powodzianom. Oprócz wsparcia rzeczowego poszkodowane rodziny otrzymały środki finansowe. W ramach zbiórki do puszek zorganizowanej w parafiach oraz od darczyńców udało się zebrać kwotę 1 744,800 zł...

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105