Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Walentynkowe atrakcje w VIVO! Krosno

7

VIVO! Krosno zaprasza wszystkich zakochanych na wyjątkowe Walentynki. W dniach 14-15 lutego zakochani będą mogli zrobić sobie wspólne zdjęcie na magicznej Ławce Miłości, uwiecznić swoje uczucie w postaci zabawnej Karykatury oraz zamienić paragony na pięknego Walentynkowego Misia. Nie zabranie także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i słodkich upominków.

Z okazji Walentynek, w dniach 14-15 lutego, VIVO! Krosno przygotowało dla swoich klientów wiele interesujących aktywności. 14 lutego na terenie obiektu pojawi się magiczna Ławeczka Miłości, na której pary będą mogły zrobić sobie wspólną, romantyczną fotografię. Ponadto w godz. 14.00-19.00 na zakochanych czekał będzie również nietuzinkowy artysta, który na życzenie wykona parom zabawne karykatury, uwieczniając ich wyjątkowe uczucie.

Równie atrakcyjnie zapowiada się sobota!

15 lutego, oprócz wspomnianych wcześniej atrakcji, będzie można wymienić paragony na Walentynkowe Misie. Mechanizm akcji MisioBranie jest bardzo prosty. Klienci, którzy w dniach 14-15 lutego zrobią zakupy za kwotę min. 70 zł, (maksymalnie na dwóch dowodach zakupu) i okażą je w Punkcie Obsługi Walentynkowego MisioBrania (na Placu Centralnym), otrzymają pluszowego misia dla ukochanej osoby. Punkt Obsługi czynny będzie w dniu 15 lutego, w godz. 11.00-18.00.

W sobotę 15 lutego, na wszystkich zakochanych czekać będą również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Pary, które w tym dniu zrobią sobie ciekawe i kreatywne zdjęcia na Ławeczce Miłości będą mogły wygrać cenne nagrody takie jak: bony upominkowe na romantyczną kolację w Restauracji Różana w Skołyszynie, vouchery do Cukierni KEKS, podwójne bilety do Kina Helios czy vouchery na Bubble Tea od Crazy Bubble.

- Serdecznie zapraszamy wszystkie zakochane pary do wspólnego świętowania Walentynek. Przygotowaliśmy wiele interesujących atrakcji i aktywności, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci naszych klientów. Tym bardziej, że wykonane na miejscu pamiątkowe fotografie i karykatury będzie można zabrać ze sobą do domu - mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuł Partnera

Napisany dnia: 11.02.2020, 12:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ pl
dnia 11.02.2020, 12:24
Ocena
komentarza:
-3
kolejna nachalna reklama vivo
@ pl
dnia 11.02.2020, 15:13
Ocena
komentarza:
-3
kilka nagrod na krzyz i szum o nic
@ Nieprawda
dnia 11.02.2020, 17:17
Ocena
komentarza:
5
Przynajmniej coś próbują zrobić, można wziąć w tym udział albo nie ale jest wybór. U nas tego dylematu nie ma :-)
@ pl
dnia 12.02.2020, 22:59
Ocena
komentarza:
-2
fanie krosna obrazasz JASLO
@ Tylko rzetelność
dnia 13.02.2020, 14:13
Ocena
komentarza:
-2
Walentyna i Walenty w Krośnie n/Wisłokiem.Można i tak, zamiast szkła.
@ pl
dnia 14.02.2020, 13:32
Ocena
komentarza:
-1
ale tlok wśród komentujacych
@ Niedawajcie reklam z Krosna
dnia 14.02.2020, 21:58
Ocena
komentarza:
-2
porządny smerf
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Czy doszło do profanacji ludzkich szczątków?

   

  Odkrycie w styczniu kolejnych pochówków na terenie budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle ponownie skomplikowało realizację inwestycji. Sytuacja wydaje się patowa. Stanowisko Komisji Rabinicznej ds. Cmentarzy jest jasne. Jej zdaniem prace prowadzone są na tzw. „nowej” części cmentarza żydowskiego. 

 • Zbierają podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy - Błońskiej - kandydatki KO

  Dzisiaj na jasielskim rynku zbierane były podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, kandydatki Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich 2020. Do chwili obecnej do sztabu krajowego kandydatki z samego Jasła zebrano już 2500 podpisów.

 • „Pacjent czuje się dobrze. To typowa grypa”

  Stan zdrowia 71-letniego mężczyzny, który trafił wczoraj rano do jasielskiego szpitala poprawia się. Dyrekcja szpitala uspokaja, że u pacjenta nie stwierdzono żadnych objawów świadczących o zakażeniu koronawirusem...

 • Kolejne drzewa zniknęły z przestrzeni miejskiej

  Budowa ścieżki rowerowej mającej połączyć obiekty jasielskiego MOSiR-u z Ogrodem Jordana zbliża się ku końcowi. W piątek wycięto kolejne drzewa u zbiegu ulic Jagiełły i Słowackiego, wzdłuż których ma ona przebiegać. Rozczarowania nie kryją mieszkańcy, którzy w ubiegłym roku protestowali przeciwko wycince.

 • Przedszkole Miejskie nr 6 w Jaśle na ulicy Kopernika otwarte na dzieci i rodziców

   

  W sobotę 22 lutego 2020 r. odbył się dzień otwarty w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Jaśle im. Pluszowego Misia, przy  ulicy Kopernika 8a w Jaśle. Była to doskonała okazja do zapoznania się z placówką oraz jej ofertą edukacyjną.

 • Przyjęto pacjenta z objawami grypy. Czy to koronawirus?

  Szpitalny Oddział Ratunkowy w Jaśle został zamknięty. Na drzwiach zamieszczono informację "Przejścia nie ma! Dezynfekcja". Dowiedzieliśmy się, że dzisiaj rano do szpitala przyjęto pacjenta z objawami grypy. Ludzie obawiają się, że może to być koronawirus. - Wszyscy chodzą w maseczka – informują nas Czytelnicy.

 • Jak w marcu zmieni się rozkład jazdy pociągów?

   

  Od 15 marca obowiązywał będzie nowy rozkład jazdy pociągów. Ze stacji Jasło ponownie dojedziemy np. do Gdyni. W planach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego nie znajdziemy jednak kolejnych połączeń w kierunku zachodnim, głównie do Stróż, o które w ostatnich miesiącach zabiegali samorządowcy.

 • „Takiej ignorancji się nie spodziewałam” – radna Wawro ostro o staroście

  Radna Ewa Wawro podczas ostatniej sesji rady powiatu powróciła do tematu dotyczącego tragicznego wypadku, do którego doszło podczas przywitania Nowego Roku na Górze Liwocz. Radna żądała od starosty jasielskiego wyjaśnień w sprawie organizacji i przebiegu imprezy plenerowej. Nie otrzymała jednak odpowiedzi na zadane pytania..

 • Kto wygrał konkurs na dyrektora I LO w Jaśle?

  Końcem stycznia br. zarząd powiatu ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Postępowanie konkursowe odbyło się w miniony wtorek. Do konkursu przystąpił tylko jeden kandydat, który jak wiemy z nieoficjalnych źródeł został wybrany na dyrektora szkoły. Pracę ma rozpocząć już w najbliższy poniedziałek.

 • Przedszkole Miejskie Nr 1 w Jaśle zaprasza!

   

  Dobra wiadomość dla wszystkich rodziców najmłodszych dzieci
  z Jasła i okolic. Trwa rekrutacja do Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Jaśle. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej placówki.

 • Sieklówka: Wiejski Ośrodek Zdrowia w fatalnym stanie. Czy przeniosą go do szkoły?

  Władze miasta Kołaczyc zaproponowały przeniesienie ośrodka zdrowia do budynku szkoły społecznej w Sieklówce. Koszt obecnej siedziby przekracza możliwości finansowe budżetu gminy. Mieszkańcy najpierw się zgodzili, później wycofali swoją aprobatę...

 • Chcą odwołać sołtysa Łask i Sobniowa

   

  Wójt Gminy Jasło zarządził przeprowadzenie głosowania w sprawie odwołania sołtysa wsi Łaski-Sobniów. To efekt wniosku złożonego przez Radę Sołecką na ręce Wojciecha Piękosia. Pismo podpisało blisko 100 mieszkańców wsi. Padają w nim poważne oskarżenia, którym jednak Mieczysław Baran stanowczo zaprzecza.

 • Jedz smacznie i tanio „U Wojtka”

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105