Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wojciech Gąssowski zaśpiewa w Kołaczycach!

29

Już w najbliższą sobotę, tj. 17 lipca na kołaczyckich Błoniach odbędzie się festyn, który zostanie uświetniony przez Wojciecha Gąssowskiego, wykonawcę takich przebojów jak „Gdzie się podziały tamte prywatki”, „Zielone wzgórza nad Soliną” czy „M jak miłość”.


Publiczność rozgrzeje także rewelacyjna grupa The Liverpool, która za pomocą hitów legendarnych The Beatles, Czerwonych Gitar oraz innych polskich i zagranicznych wykonawców przeniesie imprezowiczów w świat rock ‘n’ rolla. Festyn zakończy się dancingiem do białego rana przy akompaniamencie grupy Tequila z Jasła.

Na zabawie nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. Pociechy będą mogły zapoznać się z trudną pracą lokalnych rzemieślników, wziąć udział w konkursach oraz obejrzeć paradę bryczek. Dla najmłodszych oraz ich rodziców została przygotowana również loteria fantowa, w której jest aż 10 nagród głównych!  Są to m.in. skuter, kosiarka spalinowa, fura drewna opałowego, rower, sprzęt AGD i RTV i wiele, wiele innych.

Wszystkich lubiących dobrą muzykę, zabawę na wolnym powietrzu w przepięknym otoczeniu oraz smaczne jedzenie serdecznie zapraszamy!

Ramowy program imprezy:
17:00 – gry, konkursy, zabawy dla dzieci i dorosłych
    - pokaz ratownictwa technicznego
    - warsztaty garncarstwa i rękodzieła ludowego
    - parada bryczek konnych
18:00 Koncert zespołu The Liverpool
19:00 Gwiazda wieczoru Wojciech Gąssowski
20:00 – 22:30 Ponownie The Liverpool (w przerwie około 21:00 losowanie nagród głównych)
22:30 Zabawa taneczna – gra zespół Tequila


Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
0
@ (:
dnia 18.07.2010, 22:21 · Zgłoś
I jak było :D ?
Odpowiedz
0
@ s.s
dnia 18.07.2010, 10:06 · Zgłoś
dni romskie to nie środki z kasy miasta ,umieszcz i kołaczyce tez nie a pisac o pretekscie to trzeba być trochę sprawny inaczej ta decyzja była nie tylko pani B.M Jasla ale i rady
Odpowiedz
0
@ s.s
dnia 18.07.2010, 09:57 · Zgłoś
kołaczyce-jakie miasto widać po nagrodzie gł.-fura drzewa
Odpowiedz
0
@ Stary
dnia 17.07.2010, 11:27 · Zgłoś
Popieram wyborce.
Odpowiedz
0
@ wyborca
dnia 16.07.2010, 12:29 · Zgłoś
PANI BURMISTRZ KOŁACZYC NA BURMISTRZA JASŁA !!!!!TA PANI WIE ZE MA SŁUŻYĆ SPOŁECZEŃSTWÓ A NIE TYLKO ELICIE PISU.
Odpowiedz
0
@ jaślan
dnia 15.07.2010, 23:41 · Zgłoś
z [...] na rynku nie korzystam, z Dni Jasła obecnie również. Ale myślę o innych, którzy w chwili obecnej, żadnej rozrywki już w tej mieścinie nie mają. Szkoła da sobie radę. A ty skoro jesteś zwolennikiem deptaka i kultury romskiej, hmm, no cóż, Twój wybór...
Odpowiedz
0
@ do jaślanina
dnia 15.07.2010, 20:25 · Zgłoś
człowieku o jakim pretekście ty piszesz czy ty nie widzisz ile funduszy potrzeba żeby naprawić szkody po powodzi.Zespół szkół nr.3 nie wiadomo czy rozpocznie lekcje po wakacjach gdyż została szkoła zupełnie zniszczona,a tobie się marzy zabawa przy [...] na rynku.Pomyśl trochę o innych a nie tylko o sobie.
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 15.07.2010, 20:14 · Zgłoś
Może ta Doda i ładna,ale w głowie to tam sama sieczka,dlatego ja też wole posłuchać Gąsowskiego.
Odpowiedz
0
@ jaślan
dnia 15.07.2010, 13:40 · Zgłoś
w Kołaczycach impreza, w Umieszczu impreza a w Jaśle kultura cygańska... Daje to dużo do myślenia, zwłaszcza przed jesiennymi wyborami. Pamiętajcie o tym!!!
A powódź to mi wygląda tylko na pretekst na rezygnację z Dni Jasła.
Odpowiedz
0
@ buła
dnia 15.07.2010, 13:08 · Zgłoś
Jasła nie stać nawet na Tequile
Odpowiedz
0
@ Ana
dnia 15.07.2010, 13:03 · Zgłoś
Impreza jest współfinansowana ze środków UE, a z wami to jest tak : na imprezkę bardzo chętnie, jeszcze żeby [...] za darmo rozdawali to już super- tylko od siebie coś dać to już nic !!!
Odpowiedz
0
@ DO EWY niezdziwiony
dnia 15.07.2010, 09:40 · Zgłoś
nie dziwi mnie to że drażni Cię ładna młoda Doda,dziewczynie czasem wystarczy uroda.Ale żeby woleć starego [...]ka to wielka szkoda,pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ Ewa do niezdzieioneg
dnia 14.07.2010, 20:42 · Zgłoś
A co wolałbyś żeby przyjechała DODA,która czasem zapomni że najpierw ubiera się majtki,a potem dopiero rajstopy,a nie odwrotnie.Zatrzęsła by silikonowymi balonami,zarechotała jak koza na pastwisku i trzeba by jej jeszcze było [...] zapłacić bo za 10 tysięcy gwarantuje że by się na pewno nie zgodziła.
Odpowiedz
0
@ he
dnia 14.07.2010, 16:24 · Zgłoś
do www. Wytłumacz wszystkim prosze co znaczy "koza na lace" bo nie rozumiem. W której miejscowosci sie tak mowi "koza na lace"?
Odpowiedz
0
@ www
dnia 14.07.2010, 16:11 · Zgłoś
do wygrania fura drzewa haaa i koza na lace heheee [...] z kolaczyc!!!
Odpowiedz
0
@ Bodzio.
dnia 14.07.2010, 15:35 · Zgłoś
Co za [...] pisze te negatywne komentaże.
Odpowiedz
0
@ no
dnia 14.07.2010, 13:58 · Zgłoś
.komu nie odpowiada impreza,nikogo organizatorzy za uszy nie ciagna,zeby przyszedl,brawo miasto Kolaczyce
Odpowiedz
0
@ Ja:)
dnia 14.07.2010, 13:28 · Zgłoś
... a ja na polach Grunwaldu bede bawił... moze jakąś [...] Krzyzaka przywiozę sobie .. he he he:)
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 14.07.2010, 13:25 · Zgłoś
o i zagra bardzo fajny zespół Tequila!!! fajnie:)
Odpowiedz
0
@ Fr3d'ek
dnia 14.07.2010, 12:47 · Zgłoś
co do Boys'a to nie mam zadnych zastrzezeni, uwazam ze było bardzo fajnie.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 14.07.2010, 12:27 · Zgłoś
[...] weźmie z 10 tys zł i klepnie coś z playbacku. nie szkoda wam kasy???
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 14.07.2010, 12:24 · Zgłoś
Chodzą słuchy, że Jasło pod władanie ma przejąć burmistrz z Kołaczyc.
Odpowiedz
0
@ kołaczyce
dnia 14.07.2010, 11:50 · Zgłoś
organizatorem jest straż pożarna a nie gmina!!!
Odpowiedz
0
@ ANTY BRUD
dnia 14.07.2010, 11:36 · Zgłoś
szykujcie się [...] !!!
Odpowiedz
0
@ Ania:(:(:P:P:P
dnia 14.07.2010, 11:30 · Zgłoś
no fajnie fajnie ale mnie na tym fe4stynie niebędzie kurde nooooo!!!!!!:(
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 14.07.2010, 10:52 · Zgłoś
będzie Czad !!!
Odpowiedz
0
@ niezdziwiony
dnia 14.07.2010, 10:44 · Zgłoś
jakie miasto taki artysta,[...]ek zaśpiewa zielone wzgórza nad sowiną ???
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 14.07.2010, 10:30 · Zgłoś
Ciekawe kto jest organizatorem tej imprezy. Jeżeli gmina to jest w tej chwili najpilniejszy wydatek, po powodzi i tak dużych zniszczeniach. Brawo władza!
Odpowiedz
0
@ mm
dnia 14.07.2010, 10:30 · Zgłoś
no w koncu cos dobrego...
slyszalem ze na boysach nic ciekawego nie bylo...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.