Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wrócił z meczu reprezentacji Polski z połamanymi palcami

7

Z dwoma złamanymi palcami u ręki wrócił Ireneusz Brożyna ze zgrupowania reprezentacji Polski do lat 17. Przykre wydarzenie miało miejsce podczas ostatniego meczu biało-czerwonych na turnieju o Puchar Syrenki z Irlandią Północną.

Pod koniec spotkania jeden z zawodników rywali w ferworze walki stanął na ręce jasielskiego pomocnika i złamał mu dwa palce. W szpitalu założono na rękę gips, który Irek ponosi przez około cztery tygodnie.

Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
2
@ darko
dnia 08.09.2012, 19:06 · Zgłoś
do mistrza ---idz zmien podpaske ---a ty IREK olewaj zazdrosnych pajacykow rob to co lubisz i powodzenia
Odpowiedz
8
@ mistrz
dnia 07.09.2012, 19:24 · Zgłoś
Ze złamanymi palcami można grać, ja grałem w piłkę ze złamanym palcem u nogi bo dopiero tydzień później się dowiedziałem że to złamanie :D no ale teraz ci wszyscy sportowcy to panienki bez ambicji
Odpowiedz
5
@ k
dnia 07.09.2012, 13:06 · Zgłoś
dobrze że mu nogi nie złamali,a propo on gra w piłkę nożną czy ręczną
Odpowiedz
6
@ Kibol
dnia 07.09.2012, 11:17 · Zgłoś
Zdrowia Irek
Odpowiedz
-3
@ łodyniec
dnia 07.09.2012, 09:28 · Zgłoś
i tak nic z niego... do 4 ligi sie chłopak nadaje nie wyżej :) co do palców ,to dziwne że gips a nie szyna? czyżby tam też mieli swojego super lekarza co wszystko pcha w gips w razie wuuuuu:P
Odpowiedz
1
@ Plump
dnia 07.09.2012, 07:10 · Zgłoś
Nic sie nie stalo...i tak dalej.
Odpowiedz
2
@ kubuś wredotek
dnia 06.09.2012, 22:32 · Zgłoś
jak mawiają Rosjanie -wot kariera !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.