Wrócił z meczu reprezentacji Polski z połamanymi palcami
Z dwoma złamanymi palcami u ręki wrócił Ireneusz Brożyna ze zgrupowania reprezentacji Polski do lat 17. Przykre wydarzenie miało miejsce podczas ostatniego meczu biało-czerwonych na turnieju o Puchar Syrenki z Irlandią Północną.
Pod koniec spotkania jeden z zawodników rywali w ferworze walki stanął na ręce jasielskiego pomocnika i złamał mu dwa palce. W szpitalu założono na rękę gips, który Irek ponosi przez około cztery tygodnie.
Czarni Jasło
