XI Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Judo
Po raz jedenasty nasz klub UKS MOSiR Jasło, był organizatorem Międzynarodowych Mikołajkowych Zawodów Judo. W imprezie odbywającej się cyklicznie udział wzięło ponad dwustu młodych sportowców trenujących judo. Zawody z każdym rokiem rozwijają się, nie tylko organizacyjnie ale również, bierze w nich udział coraz więcej klubów z Polski oraz Zagranicznych - Słowacja, Czechy, Ukraina.



Organizowane przez nas zawody są naprawdę dużym przedsięwzięciem, dlatego dzięki bardzo licznej pomocy rodziców zawodników, a także wsparciu sponsorów jesteśmy w stanie zachować ich wysoki poziom. Zawody przebiegły we wspaniałej rodzinnej atmosferze, był doping, dużo uśmiechu i wspaniała zabawa. Dla wszystkich uczestników były przygotowane paczki od św. Mikołaja, dyplomy, a dla najlepszych medale i nagrody.



W klasyfikacji medalowej w śród chłopców zwyciężył klub: 15 Krosno, przed Millenium Rzeszów i Użgorodem (UKR).
W klasyfikacji dziewcząt zwyciężył klub: UKS MOSIR JASŁO, przed 15 Krosno i ASW Judo Jasło Ta wspaniała impreza jest super przygodą dla zawodników, bo nie tylko mogą sprawdzić swoje umiejętności techniczne, ale też zawierają nowe znajomości nie tylko z zawodnikami z Polski.
Nagrody wręczali Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle Tadeusz Baniak oraz Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Sławomir Miklicz.
Dziękujemy rodzicom i sponsorom za wsparcie i pomoc.
ZAPRASZAMY ZA ROK !!!
www.judomosir.pl
