Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zamiast promocji miasta, dotacja dla Czarnych

97

Chociaż dyskusja wokół dofinansowania przez miasto Jasło klubu Czarnych Jasło wywołała ogromne emocje wśród radnych, to udało się przekazać na rzecz klubu dodatkowe środki.

Radni poruszeni ostatnią „akcją” kibiców jasielskiej drużyny, którzy po meczu przemaszerowali pod magistrat skandowali „Czernecki, gdzie są pieniądze?” ostro dyskutowali nad pomocą dla Czarnych Jasło. - Wstydem dla miasta będzie, jeśli miasto nie pomoże temu klubowi – mówiła radna Czyżowicz. Przy okazji swojego wystąpienia radna Czyżowicz wystąpiła z wnioskami o przydzielenie dodatkowych środków na rozgrywki trzecioligowej drużyny. Wniosek ze względów formalnych został odrzucony.

Nie może być tak, że ktoś tupnie nogą i od razu burmistrz, daje mu pieniądze – apelował o rozsądek u radnych, Krzysztof Czeluśniak. Radny Janusz Przetacznik postulował powołanie specjalnej sesji rady miejskiej, która podjęłaby temat rozwoju sportu w Jaśle. - Żeby wygrywać i funkcjonować prawidłowo w trzeciej lidze to konieczne były wzmocnienia i te wyniki, które do tej pory klub osiąga – jak na beniaminka - są zadowalające. Widać, że te zmiany były wprowadzone trafnie – podkreślał burmistrz Czernecki.

Jak zapewniał burmistrz Czernecki odbędą się niebawem dyskusje z radnymi dotyczącymi zwołania sesji poświęconej sytuacji w jasielskim sporcie. Udało się radnym przegłosować proponowane przez burmistrza Andrzeja Czerneckiego poprawki w budżecie miasta Jasła na 2012 rok uwzględniające dodatkową pomoc finansową dla klubu JKS Czarni Jasło. Do tej pory klub otrzymał 200 tysięcy złotych dotacji. Radni przegłosowali jeszcze dodatkową dotację w kwocie 50 tysięcy, które miały zostać przeznaczone na promocję miasta.

Dzisiaj Zarząd Klubu Czarnych Jasło wydał oświadczenie, w którym napisano, że przynoszą efekty podjęte starania o pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania. - Odbywające się z inicjatywy burmistrza Jasła lipcowe spotkania z przedstawicielami jasielskiego biznesu, w których brał udział również prezes Klubu, spotkały się z odzewem ze strony zainteresowanych sponsorów. Zarząd Klubu, Miasto Jasło oraz sympatycy Czarnych Jasło zapraszają do współpracy wszystkich, którzy chcieliby finansowo wspierać jasielski Klub – czytamy w oświadczeniu.

Grzegorz Michalski
g.michalski@jaslo4u.pl

Reklama

Komentarze: 97

Dodaj komentarz Widok:
2
@ tyle
dnia 31.08.2012, 21:56 · Zgłoś
Przedsiebiorcy jasielscy maja głęboko w [...]e kopankę jasielską.
Odpowiedz
-7
@ czarnifan
dnia 01.09.2012, 20:27 · Zgłoś
odezwal sie tyle wie co zje.
Odpowiedz
10
@ kibol
dnia 30.08.2012, 12:13 · Zgłoś
to co zobaczyłem na ostatnim meczu to poprostu żenada , zero walki i tyle ,kibice których broniłem ,dali się sprowokowac i żal mi tego bo myślę że to jest po piłce w Jaśle
Odpowiedz
9
@ [...] do jaślak
dnia 30.08.2012, 11:31 · Zgłoś
Wszyscy kopacze szmacianki z Czarnych nie są warci nawet 1 Euro !!!
Odpowiedz
6
@ jaślak
dnia 29.08.2012, 22:31 · Zgłoś
tak najlepiej przekazać kase dla tych co "szanują" stadiony, nie robią zadym, nie sieją strachu po meczach (przed też) etc... BEZNADZIEJA
Odpowiedz
3
@ do x
dnia 29.08.2012, 21:01 · Zgłoś
Spróbuj mi wytłumaczyć, jakim to cudem jakiś tam piłkarz światowego formatu jest wart np.80.000.000,00 EURO, i ktoś za niego płaci (skąd ma kasę?), a np. światowej klasy judoka, który daje z siebie nieporównywalnie więcej niż kopacz otrzymuje kasę na lody? Czy piłka nożna to nie czasami jakiś "biznes", może pralnia,może wielkie oszustwo, naciaganie naiwnych na kasę ...?
Odpowiedz
-5
@ x
dnia 29.08.2012, 21:15 · Zgłoś
Jeżeli nazywasz kogoś, kto jest wart 80 mln "jakimś tam piłkarzem albo "kopaczem", to o czym tu z Tobą dyskutować?
Odpowiedz
-4
@ [...]
dnia 29.08.2012, 18:28 · Zgłoś
[...] podszyty ratusz rzygnął 50 tysiącami złotych na [...]... się! Brawo!
Odpowiedz
-1
@ czarnifan
dnia 01.09.2012, 20:26 · Zgłoś
nie wsyd a hanba
Odpowiedz
12
@ biegacz
dnia 29.08.2012, 17:34 · Zgłoś
I w co tutaj inwestować? 10 min i już Krosno prowadzi... Jak czarni się będą dobrze bronić, to może skończy się nie wyżej niż 4:0...
Odpowiedz
1
@ daerk p
dnia 29.08.2012, 18:03 · Zgłoś
mister ten cio merdasz ogonkiem zatkaj sie !czarni king
Odpowiedz
-3
@ Miecio
dnia 29.08.2012, 14:56 · Zgłoś
Nie wie ktoś czy są jeszcze bilety na dzisiejszy mecz ?
Odpowiedz
-7
@ x
dnia 29.08.2012, 14:46 · Zgłoś
Widzę, że niektórzy tutaj mają pretensje o to, że piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną na świecie i nie zanosi się na to, żeby coś się w tej kwestii zmieniło w najblizszym czasie. Tylko, do kogo te pretensje? - do Boga chyba tylko...Każdy zdrowo myślący i mający odrobinę wiedzy nt. sportu człowiek, wie, że 3-ligowa drużyna jest w stanie przynieść miastu i wspierającym klub firmom większy rozgłos i sukces marketingowy niż złoty medal MŚ w judo jakiegoś tam juniora. Z całym szacunkiem dla uprawiających judo, karate i podobne, niszowe sporty - ale kogo dziś, na wieksza skalę obchodzą te sporty? Zgadzam się, że trzeba je również promować i pozwolić im się rozwijać (sam rynek pokaże, czy jest na nie rzeczywiście taki popyt, jak się niektórym wydaje), ale zachowując odpowiednie proporcje w kwestii wsparcia danych dyscyplin przez miasto. Piłka nożna w Jaśle ma ponad sto lat tradycji, a ile wspomniane wyżej dyscypliny? - odpowiedzcie sobie sami. Co byście chcieli, żeby Czarni grali w okręgówce z braku odpowiedniego wsparcia finansowego, a żeby zrobić w Jaśle równocześnie medalistów judo, karate czy może łyzwiarstwa figurowego? Pewnie, że nigdy nie będzie tak, że każdy będzie zadowolony i należy cały czas rozmyslac nad tym, jak uczynić dystrybucję środków na sport optymalną. W moim mniemaniu, piłka nożna wysuwa się absolutnie na pierwsze miejsce, za nią należy inwestowac w takie sporty jak siatkówka i tenis, a dla pomniejszych jest miejsce za nimi własnie. Jak na takie małe i nadal pustoszejące miasto, w Jasłe parcie na piłkę nożna jest olbrzymie i będzie rosnąć.
Odpowiedz
2
@ dodac
dnia 29.08.2012, 13:51 · Zgłoś
Do siatkówki trzeba dołożyć 200.000 zł, 100tys dla kobiet i 100 tys dla mężczyzn. Oni juz grają w III lidze, a maja tylko po 75 tys. Do judo trzeba dołożyć 100 tys, po 50 tys dla dwóch klubów, do karate 50 tys, do pływakow 50.000 zł, dla Niedziała 50.000 zł, dla cyklistów 25 tys, do koni ułana 25 tys.
Odpowiedz
6
@ DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dnia 29.08.2012, 12:03 · Zgłoś
Tak dotujcie tylko tych skórokopów. Wszak trzecia liga to powód do dumy!!! Zaślepieni komercją "sportu" który zwie się piłka kopana. Co to jest??? Zero wyników = zero dotacji. Na przykładzie naszej biedronkowej repry. Tragedia, na taczki i w [...]. Czy nie istnieje w tej prowincji inny sport niż ten kopany pęcherz?

Wszystko jest efektem promocji piłeczki od maleńkości. A potem takie [...] Euro. Za par lat nasz "sport narodowy" stanie się "sportem niszowym"! Amen.
Odpowiedz
1
@ GTW
dnia 29.08.2012, 01:19 · Zgłoś
Pieniądze obiecane trzeba wyłożyć,na następny raz niech nie obiecuje tyle.Powiedzmy,żeby beniaminek się utrzymał,ale na kolejne lata nie wiem czy będzie tak hojne wsparcie.Klub niech też stara się o kolejnych sponsorów,kibice jak pozwala budżet niech wspierają.Ale pytam was,czy inne sporty w jaśle mogą liczyć przynajmniej 1/15 z tego co otrzymał JKS?Patrzę obiektywnie,niech fani CZARNYCH też spróbują.Peace !

O 17.00 życzę zwycięstwa nad KKS-em !
Odpowiedz
-2
@ hem
dnia 29.08.2012, 09:16 · Zgłoś
W ubiegłym roku klub otrzymał z miasta dotacje w wysokości 245 tysiecy złotych.Piłkarze grali wtedy w 4 lidze i nie było 2 druzyny.Obecnie piłkarze graja w 3 lidze,jest 2 druzna seniorów i 9 grup młodzieżowych a dotacja miasta po manifestacjach i wielkim szumie jest o 5 tysiecy wyższa niz w roku ubiegłym.To ja sie pytam o co wam wszystkim chodzi?Burmistrz nie musiał wysłuchiwac krzyków i bac sie referendum.Pieniadze nie musza isc wcale bezposrednio z kasy miasta,wystarczy kilku jasielskim przedsiebiorstwom badz tez przedsiebiorcom obniżyc chocby o 1 % podatek z wskazaniem ze ta kasa idzie na sport i nie było by dotacji 250 tysięcy tylko jak w Krosnie 65 tysiecy a reszte dawały by przedsiębiorstwa tak jak dzieje sie u sąsiadów własnie.
Odpowiedz
1
@ czarnifan
dnia 01.09.2012, 20:25 · Zgłoś
pewnie pieniadze bylyby wieksze tez na inne dyscypliny,ale miasto na sport daje malo ,wiec jest jak jest Jesli chodzi o sponsorow to Czarni caly czas ich szukaja i sie nawet sponsorzy odzywaja z checia pomocy.Pilka to pilka zawsze ponad innymi dyscyplinami.
Odpowiedz
-6
@ uuuiooee
dnia 29.08.2012, 00:21 · Zgłoś
są widzę tutaj takie [...] które myślą ze kasa z miasta idzie na kiboli hahahah ciśnienie na piłkę jest straszne w naszym mieście i tak samo było by na siatkę, wiec w tych kierunkach niech miasto działa . cyganow do krosna wysłać , tam jest ich miejsce i siedziba gdzie w młynie szefami byli ;)
Odpowiedz
2
@ Roman
dnia 29.08.2012, 17:39 · Zgłoś
Po pierwsze, nie [...], tylko Romów. Trochę szaconku dla naszych trochę ciemniejszych braci romskich. [...], to my mamy ale wśród rządzących. Po drugie , czemu chcesz wysyłać Romów do Krosna a co to Jasło za małe miasto, żeby se Romowie nie mogli tu być. Tylko mają siedzieć we młynie w Krośnie? Nie rozumie nic z tego co piszesz . Ech, nie ma to jak wino, śpiew i romska muzyka...
Odpowiedz
0
@ ti i tam
dnia 28.08.2012, 23:41 · Zgłoś
tyle ile biorą radni w ciagu roku to wystarczyło by na nie jeden klub...a wystarczyloby od kazdego radnego odcignac 200 zl na klub i juz by inaczej to wygladało...a radni nawet by nie poczuli ze cos kasy mniej..tak sie juz nachapali tych pieniedzy ze co nie ktorzy ludzi na ulicy nie poznaja bo wielce sa wielkimi radnymi... poznaja przy nastepnych wyborach dopiero pewnie... jak na Jasło oni zarabiaja za duzo!! za takie siedzenie na stołku tyle kasy?? do ciezkiej roboty ich wysłac niech [...] przez 9 godzin dziennie ciezko za marne 1100 zl i niech wyzywia za to cała rodzine wyprawia dzieci do szkoły opłaca rachunki...ludzie nie maja co do garnka włozyc a taki jeden czy drugi bez matury czy wykształcenia dorwie sie do żłobu i bedzie brał nasze ciezko zarobione pieniadze!!!
Odpowiedz
4
@ dr
dnia 29.08.2012, 09:25 · Zgłoś
mogłeś stratować [...] z pisu i wygrać a przegrałeś i merdasz ogonkiem :p dość metody gebelsa i okradanie ludzi z złudzeń populiści piorki
Odpowiedz
-4
@ ti i tam
dnia 29.08.2012, 11:15 · Zgłoś
i widzisz [...] wcale nie jestem z pisu...zatkało teraz?? za to twoi tak duzo robia dla jasła ze na ulicach mozna 4 razy do roku zawiesenie naprawiac...
Odpowiedz
7
@ SzczepanKulczak
dnia 28.08.2012, 22:06 · Zgłoś
Pytanie do poważnych fanów JKS Czarni 1910 Jasło.Ile wynosi budżet klubu w III lidze na cały sezon?
Odpowiedz
3
@ THIS IS SPARTA
dnia 28.08.2012, 22:28 · Zgłoś
ok. 700 tys. zl. bez minimum 400-500 tys. zl zaden klub nie ma prawa sie w iii lidze utrzymac. takie są realia sportu i pogódźcie sie z tym ludzie. a cały problem polega na tym że ta kasa była obiecana rozumiecie? obiecana!!! nie chodzi o to ze my zadamy tej kasy, tylko ze miasto zobowiązało dać te pieniądze przed startem sezonu! i przestańcie wkońcu [...]*lić że to wasza kasa - podatnikow. wyście wybrali władzę, to im daliście mozliwosc dysponowania jak to mowicie "waszymi" pieniedzmi i to oni obiecali dać tak kasę na czarnych! a teraz kłamią w żywe oczy bo sami kase przepierd*lili !!! tyle w temacie!
Odpowiedz
2
@ SzczepanKulczak
dnia 28.08.2012, 23:56 · Zgłoś
Dzięki.Rozumiem że OBIECANA.Jednak branie na swoje barki 2/3 finansowania klubu w warunach wolnorynkowych przez miasto to dość duża rozrzutność w czasach gdy wszyscy rzekomo mają zaciskać pasa albo kiełbasa wyborcza, którą karmino wyborców z lewa i prawa.No nic.Trzeba sie bedzie zreflektować nad urną.
Odpowiedz
-3
@ THIS IS SPARTA
dnia 29.08.2012, 08:29 · Zgłoś
Nie 2/3 tylko ok. 40%. Może jest to i tak za dużo, ale to jest start w III lidze po 17 latach i żeby znaleźć sponsorów, którzy bd chcieć utrzymać taki klub, trzeba najpierw się dobrze zaprezentować. A żeby się zaprezentować potrzebne jest wsparcie miasta przynajmniej przez pierwszy rok!
Odpowiedz
3
@ dr
dnia 29.08.2012, 09:23 · Zgłoś
żeby komuś dać trzeb komuś zabrać nie Życzenia sobie zęby dawać z moich podatków na te banda darmozjadów dorośli faceci obiegający sie za piłka w [...]e to mam nie i już
Odpowiedz
-1
@ reflektor
dnia 29.08.2012, 12:10 · Zgłoś
synu karpaty i stal sanok maja500na rok !
Odpowiedz
2
@ SzczepanKulczak
dnia 29.08.2012, 22:49 · Zgłoś
Ojcze!Karpaty mają 60 tysięcy z miasta na rok a o Stali Sanok , która notabene jest Miejskim Klubem Sportowym nie wiem gdzie wyczytałeś, że ma 500 tys.Chyba że chodzi Ci o hokej?Podaj link jakieś źródło, cokolwiek.
Odpowiedz
1
@ przyszły sponsor
dnia 30.08.2012, 09:35 · Zgłoś
ktoś podał u góry o Karpatachi ich 60tys wiem i tyle miałeś sie zreflektować i [...]... idź dzieciaku do pracy której w jaśle jest w brud potrzeba od zaraz murarzy stolarzy dekarzy szlifierzy bo tego jest brak do roboty mlo...
Odpowiedz
0
@ czarnifan
dnia 01.09.2012, 20:21 · Zgłoś
ok,600tys ,a miasto jak na razie z 300 tys,dalo 50 tys.!!! .
Odpowiedz
2
@ Harry
dnia 28.08.2012, 21:46 · Zgłoś
Jakich Kiboli, kasa idzie na klub, aby mógł normalnie funkcjonować, i żebyś my mogli oglądać piłkę na dobrym poziomie w Jaśle, a jak ktoś się tym nie interesuje to jego sprawa. Jak radnym jest między innymi Pan Czeluśniak to jak ma być dobrze w tym mieście, ludzie myślcie trochę, patrzcie kto Nami rządzi i jak ma być dobrze w naszym mieście i w naszej Polsce, normalnie masakra, porostu żenada, kto takich ludzi wybiera :(
Odpowiedz
4
@ wolej
dnia 29.08.2012, 12:48 · Zgłoś
kasa idzie do zatrudnionych zawodników podobno 3 tysiące miesięcznie zarabiają !
Odpowiedz
0
@ czarnifan
dnia 01.09.2012, 20:18 · Zgłoś
to zle slyszales.
Odpowiedz
-1
@ emigrant
dnia 28.08.2012, 21:37 · Zgłoś
Panie Krzysztofie , Pan był członek Zarządu Klubu Czarni Jasło , kibic który z ludźmi biegał aby "ugościć" drużyny na obiedzie w Panoramie , po czym mieli problem z wyjechaniem z Jasła .Szczerze napisze chyba były kibic tej drużyny , potrafi Pan tak mówić.Wiem że może stoi za Panem teraz dobro całości ale w tej kwestii myślałem że Pan zamilknie .Szkoda że już na tych osiedlach na których Pan mieszka nie już większość chłopaków i większość z nich wyjechała ,bo miał by się by Pan z pyszna.
No Panie Burmistrzu widzę że dało się pójść w ślady dużych miast.Teraz nie można tego zaprzepaścić.Zbudować klub wsparcia i Czarni będą grali w III lidze przez lata!
Odpowiedz
-2
@ wwww
dnia 28.08.2012, 21:34 · Zgłoś
Do Burmistrza straciłem resztki szacunku, teraz widzę że dla kilku głosów zrobi wszystko! Miasto popada w ruinę, szpital po[...]da, bezrobocie rośnie a ten martwi się o KIBOLI.
Odpowiedz
1
@ Keno
dnia 29.08.2012, 07:21 · Zgłoś
Sikuliku-to nie chodzi o żadnych kiboli tylko o obiecane WCZEŚNIEJ dla klubu wsparcie. Jak nie jesteś w temacie to zamknij dziób i idź do przedszkola już. Na zawsze-Czarni.
Odpowiedz
0
@ czarnifan
dnia 01.09.2012, 20:16 · Zgłoś
jak ci nie pasuje to [...] z Jasla
Odpowiedz
1
@ on
dnia 28.08.2012, 21:12 · Zgłoś
zlikwidować ten [...] na śniadeckich
Odpowiedz
-6
@ ddd
dnia 29.08.2012, 07:59 · Zgłoś
Ciebie też i Twój wpis.
Odpowiedz
0
@ czarnifan
dnia 01.09.2012, 20:16 · Zgłoś
jak chcesz to sie ciebie zlikwiduje
Odpowiedz
0
@ jaślok
dnia 28.08.2012, 20:07 · Zgłoś
pieniądze dla drużyny piłkarskiej (czarnych zadymiarzy) ???,
jak można sponsorować coś co nie istnieje ???
bo w polsce piłka nożna nie istnieje
po co inwestować w coś co nie przynosi efektów
a siatkówka , żużel - (6 złotych medali drużynowych mistrzostw świata)
czy chociażby kultura, koncerty których w jaśle bardzo brakuje
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 28.08.2012, 21:29 · Zgłoś
Po co inwestować w coś co jest już na najwyższym szczeblu światowym, jakby tego mało było... lepiej rozwijać sporty, w których nasz naród mięknie, a tego nie chcemy bo wszyscy się tym interesują. Może akurat w Czarnych wyrośnie za 10-15 lat zawodowy piłkarz...
Odpowiedz
-1
@ mistrz
dnia 28.08.2012, 20:00 · Zgłoś
Żeby to była chociaż jakaś poważna liga to bym zrozumiał, np pierwsza(czyli druga) ale trzecie(czwarta)? przecież ta liga nikogo nie obchodzi, nawet stadion nie był na ostatnim meczu wypełniony...
Odpowiedz
-2
@ kibic
dnia 28.08.2012, 23:51 · Zgłoś
do mistrz [...] chyba na mecze nie chodzisz piszesz bzdury stadion był wypełniony w 100% miejsca siedzące głupio się nie odzywaj
Odpowiedz
-2
@ silo
dnia 28.08.2012, 18:53 · Zgłoś
p Burmistrzu pieniadze na piłke nozna w Jasle to kasa wyrzucona w błoto ...a promocja ...jaka dzis promocja przez piłke nozna ..promuja sia natomiast ..trener ,prezes itp
Odpowiedz
-1
@ lll
dnia 28.08.2012, 19:44 · Zgłoś
Tobie niech dadzą to się ucieszysz i pójdziesz się [...] tak?
Odpowiedz
-1
@ ja wiem
dnia 28.08.2012, 18:44 · Zgłoś
Opisane postępowanie, do jakiego miałoby dochodzić przy legitymowaniu kibiców, nie ma podstaw prawnych, niezależnie od tego, czy dokonywane byłoby przez organizatora meczu, czy – w co trudno uwierzyć – przez policję. Nie można nagrywać każdego kibica z dowodem podniesionym na wysokość twarzy" – pisze w opinii Małgorzata Kałużyńska-Jasak, dyrektor zespołu rzecznika prasowego GIODO. A więcej tutaj panowie: http://niezalezna.pl/31688-giodo-dzialania-policji-bezprawne
Odpowiedz
-2
@ wwwiw
dnia 28.08.2012, 20:28 · Zgłoś
nie mow ze nie ma podstaw prawnych !!! poczytaj sobie troszke kodeksy. A wiesz napewno co twoi koledzy czy jak zwiecie ich fani pilki noznej odwalili w krosnie !!! pobili gostkow co szli do domu po meczu !!! cwaniaki wypadli z busa w 8 i poszli na 3 17 latkow !!! taka jest kultura na jasielskim stadionie i jeszcze kasy chca !!! awanturnicy siedzieli w krosnie przez to ze byli spisani !!! i co ty na to PSEUDOKIBICU HOOLIGANIE !!!???
Odpowiedz
2
@ wwwiw
dnia 28.08.2012, 20:31 · Zgłoś
widocznie malo wiesz !!! cos poczytales ale nie zrozumiales, bo do trzeba miec mozg !!!
Odpowiedz
6
@ Urzad Miasta
dnia 28.08.2012, 18:36 · Zgłoś
a Pan Czelusniak jak kiedys byl w Zarzadzie Czarnych i przed kazdym meczem u siebie [...] na odwrocie biletu swoja pieczatke i robil sobie tym samym kampanie wyborcza lo wtedy bylo ok ? tak Panie Czelusniak ? [...] czlowieku ! bo Ci sie [...]... poprzewracalo od tego Urzedu ! Cala rodzina jeden w Kosciele - drugi w Urzedzie a nastepny w kryminale ! Dyzio pamietasz nalepke na musztarde hehe Kumaci wiedza o co lata hahhaha A od Czarnych Jaselko wara Panie Dajonizy !
Odpowiedz
-2
@ ŁajzaMinelli
dnia 28.08.2012, 18:43 · Zgłoś
Czuć ten powiew intelektu.Jesteś wielkim człowiekiem...Jak reszta tych półpawianów bez celu i przyszłości.
Odpowiedz
0
@ daerk p
dnia 28.08.2012, 21:35 · Zgłoś
ogonkiem merdaj i [...] pisowski pomoocie mam go daleko ale y nie szantażujcie ludzi bando co pokazali cie ostatni w krosnie bija tyka w centrum miasta ładna promocja jasła [...] i wstyd mi za was szkoda kasy na takich jak wy
Odpowiedz
-1
@ Fiat 126p.
dnia 28.08.2012, 21:45 · Zgłoś
i majony ludwik na na rynku !!!
Odpowiedz
5
@ :))))) ŚPIESZYC SIĘ
dnia 28.08.2012, 18:13 · Zgłoś
Przedsprzedaż biletów na mecz III ligi: Czarni Jasło – Karpaty Krosno

opublikowano 28 sierpnia 2012 12:43 przez admin

W najbliższą środę (29 sierpnia 2012 r.), w godzinach 9.00 – 13.00 odbędzie się przedsprzedaż biletów dla mieszkańców Jasła na ligowe spotkanie pomiędzy Czarnymi a Karpatami Krosno. Wejściówki będzie można nabyć w sekretariacie klubu (stary budynek obok bramy wjazdowej na stadion) przy ulicy Śniadeckich 15 wyłącznie za okazaniem dowodu tożsamości.

Uwaga!!
Liczba biletów ograniczona, w sprzedaży znajdzie się 850 wejściówek.

Kasy biletowe stadionu przy ulicy Śniadeckich 15 będą otwarte od godziny 15.30. Spotkanie mistrzowskie rozpocznie się natomiast o godzinie 17.
Odpowiedz
-1
@ arns
dnia 29.08.2012, 10:51 · Zgłoś
skoro do tej pory nie poszło to juz nie pójdzie, ięc na luzie przyjde na 17. beda luzy - mówie wam
Odpowiedz
1
@ ZDZIWIONY???
dnia 28.08.2012, 17:35 · Zgłoś
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?aid=/20110215/jaslo/911512782 przeczytaj i oceń najlepsza fucha na podkarpaciu bycie radnym
Odpowiedz
-6
@ ŁajzaMinelli
dnia 28.08.2012, 17:31 · Zgłoś
W Jaśle nie ma sportu!!!
Odpowiedz
2
@ pop
dnia 28.08.2012, 17:27 · Zgłoś
a co tu promować w jaśle ??? dni wina rozpijanie młodzieży dni jasła gdzie szpaku przebrał się za [...] ??? czy możne dni [...] gdzie się w nich kasę pompuje mieszkania buduje i tylko chodzą i sępia po ulicy a potem się śmieją bo taka prawda radni wola sponsorować [...] niż jasielskich sportowców
Odpowiedz
-3
@ Max Szyderko
dnia 28.08.2012, 17:21 · Zgłoś
no to czekajmy na kolejne żądania innych organizacji. Dyzio słusznie walnął, że wystarczy tupnąć nóżką...
Odpowiedz
4
@ KRAKUS
dnia 28.08.2012, 17:04 · Zgłoś
I znowu z moich pieniedzy utrzymywany bedzie jakiś chłam ... Skoro chca pieniedy niech znajda sobie jakiegos sponsora jakto robia inne kluby a nie pasożytują na miejskiej kasie ( czyli tak naprawde mojej ) Potem piszecie dlaczego w jaśle nic sie nie dzieje , nie ma fajnych imprez...a jak maja być jak pieniążki ida w błoto...
Odpowiedz
3
@ nightmar
dnia 28.08.2012, 17:11 · Zgłoś
jakich imprez? dni kultury dni romskie? dni Jasła? dni wina? [...] w głowę
Odpowiedz
3
@ ŁajzaMinelli
dnia 28.08.2012, 17:58 · Zgłoś
Nie te "Dni" juz były.Zapytał dlaczego nie ma fajnych imprez?Nie ma!!!Nie było!!!Nie zorganizowano!!!Kumasz?Czy bariera twojego intelektu nie pozwala.Zamiast bredzić znajdź sobie kobiete.Nie dla [...].
Odpowiedz
7
@ MW
dnia 28.08.2012, 21:29 · Zgłoś
to spadek po kurowskiej
Odpowiedz
4
@ MW
dnia 28.08.2012, 21:30 · Zgłoś
romy to dziecko kurowskiej z ue !
Odpowiedz
6
@ Fiat 126p.
dnia 28.08.2012, 21:41 · Zgłoś
kolego krakus a czy w jaśle pozostał jakiś normalny i prawidłowo działający jak dawniej zakład pracy aby finansował sport w jaśle ???
mamy piłke w iii lidze i co nawet i to niemoże prawidłowo działać .
a działa tylko dlatego że obecny prezes wziął to w swoje ręce i to tylko jemu mozna dziękować !
popatrz na krosno >>> sanok i co można a w jaśle ?
Odpowiedz
-2
@ KRAKUS
dnia 29.08.2012, 01:30 · Zgłoś
no wlasnie chyba nie doczytales dobrze mojego komentarza albo intelekt siada
Odpowiedz
0
@ arns
dnia 29.08.2012, 10:49 · Zgłoś
dniwina kosztowały ok 80 tys, dni jasła z pseudo gwiazdami 56 tys...romowie dotuje panstow a nie urzad. tyle wiem
Odpowiedz
7
@ yfuygb
dnia 28.08.2012, 16:58 · Zgłoś
no super, a gdzie siatkówka?
Odpowiedz
7
@ Keno
dnia 28.08.2012, 16:54 · Zgłoś
WŁAŚNIE! Pieniądze w RAMACH promocji miasta a nie zamiast! Nie napinać się mi tu proszę.
Odpowiedz
0
@ Larson
dnia 28.08.2012, 16:53 · Zgłoś
Sport to promocja miasta. Strzał w dziesiątkę. Tylko Czarni.
Odpowiedz
-2
@ rjs
dnia 28.08.2012, 19:42 · Zgłoś
Właśnie- tylko JKS, tylko sport!
Odpowiedz
16
@ Marek
dnia 28.08.2012, 16:45 · Zgłoś
Dyzio jesteś skonczonym [...] ;) A Ci którzy wybrali ów pana na radnego powinni się bić w pierś. Ktoś kto kończy szkołe specjalną , ktoś kto w zyciu nic nie osiągnął , ma tupet wypowiadać się na temat ponad 100 letniego klubu z wielką tradycją? Twoja kadencja dobiega końca [...] ;) Już niedługo pójdziesz na zasiłek dla bezrobotnych ;)
Odpowiedz
-9
@ Max Szyderko
dnia 28.08.2012, 17:20 · Zgłoś
potrafisz coś więcej poza obrażaniem [...] ?
Odpowiedz
21
@ ŁajzaMinelli
dnia 28.08.2012, 17:43 · Zgłoś
Potrafi rozpocząć zdanie od dużej litery bełkoczący [...].
Odpowiedz
5
@ x
dnia 28.08.2012, 16:36 · Zgłoś
Nie zostały przeznaczone zamiast, tylko w ramach promocji miasta!
Odpowiedz
16
@ SzczepanKulczak
dnia 28.08.2012, 16:30 · Zgłoś
Zawodowy sport powinien sie finansować sam.Jeśli włodarze klubu nie potrafia zdobyć pieniędzy na jego funkcjonowanie oznacza to , że albo są nieudolni albo w Jaśle nie ma warunków na funkcjonowanie klubu na takim poziomie rozgrywkowym i trzeba zejść niżej do takiej ligi na jaką klub będzie stać i gdzie na wyjazd zawodnicy będą jeździć na rowerze po rosole niedzielnym w formie rozgrzewki.Czy Czarni są klubem miejskim , że miasto ma organizować fundusze na jego działalność?Miast powinno przeznaczac pieniądze na sport młodzieżowy i grupy juniorów i to pod scisłą kontrolą.250 tys. zł. na piłke to więcej niż w Krośnie otrzymała siatkówka , żużel i piłka razem wzięte.
Odpowiedz
-10
@ Mieszkaniec Jasła
dnia 28.08.2012, 20:05 · Zgłoś
Gdybyś wiedział jakie kwoty wykładane są na sport w Krośnie to byś tu spłonął ze wstydu za głupstwa, które wypisujesz.

Dzięki panie burmistrzu.
Odpowiedz
15
@ SzczepanKulczak
dnia 28.08.2012, 20:43 · Zgłoś
No wiem.Na rok budżetowy 2012:
koszykówka-74 tys.
Karpaty-60 tys.
KSM Krosno(żużel)-60 tys.
tenis stołowy-20 tys.
W razie pytań chętnie rozwieje twoje wątpliwości.
Odpowiedz
-3
@ MW
dnia 28.08.2012, 21:28 · Zgłoś
60 tysięcy Karpaty całą kwota z budżetu 500 tysięcy wiec milcz
Odpowiedz
2
@ SzczepanKulczak
dnia 28.08.2012, 21:44 · Zgłoś
Zamilkne.Mógłbyś mi tylko podać jakieś żródło do zapoznania?Dotarła do mnie tylko wiadomość o 60 tys na Karpaty...Chętnie zreflektuje swoje poglądy...
Odpowiedz
-8
@ XL
dnia 29.08.2012, 11:18 · Zgłoś
Karpaty miały dwa lata temu 500 tys. wyłącznie na I drużynę, bez grup młodzieżowych i bez utrzymania za to stadionu.
Odpowiedz
4
@ wolej
dnia 29.08.2012, 12:45 · Zgłoś
kłamstwo
kłamstwo kłamstwo
Odpowiedz
5
@ wolej
dnia 29.08.2012, 12:46 · Zgłoś
jest odpowiedz
Odpowiedz
28
@ ti i tam
dnia 28.08.2012, 16:06 · Zgłoś
radny Czelusniak woli te pienidze przeznaczyc do własnej kieszenii podwyzszajac sobie diety...bo przeciez po co sport w jasle?? robmy dalej dni wina i [...] mlodziez...
Odpowiedz
1
@ rjs
dnia 28.08.2012, 19:40 · Zgłoś
Czeluśniak nie wie co to sport, niestety. Wystarczy popatrzeć że duże jest zainteresowanie sportem w Jaśle. Nie tylko na Czarnych powinny znaleźć się pieniądze ale również na inne dyscypliny.
Odpowiedz
5
@ t4wete
dnia 29.08.2012, 01:46 · Zgłoś
jak czeluśniak jeździł na wyjazdy to was na świecie nie było
Odpowiedz
7
@ t4wete
dnia 29.08.2012, 01:49 · Zgłoś
dziękujemy Panie Burmistrzu!
Odpowiedz
3
@ ewcia
dnia 29.08.2012, 11:55 · Zgłoś
3
@ krosno citi
dnia 29.08.2012, 12:05 · Zgłoś
Urząd Miasta Krosna opublikował kwoty, jakie przekaże na krośnieńskie kluby sportowe w ramach tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu w 2012 roku oraz na organizację imprez sportowych.
Żużlowcy KSM Krosno zostaną łącznie dofinansowani kwotą 64 tys. zł., czyli o 6 tys. zł większą niż miało to miejsce rok temu. Na największe wsparcie liczyć mogą pierwszoligowi koszykarze MOSiR-u Krosno, na konto których wpłyną 74 tys. zł.
Na najwyższą pomoc ze strony Urzędu Miasta liczyć mogą:
1. MOSiR Krosno (koszykówka mężczyzn) - 74 000 zł.
2. KSM Krosno (żużel) - 64 000 zł
3. Karpaty Krosno (piłka nożna) - 60 000 zł
4. Karpaty Krosno (siatkówka mężczyn) - 38 000 zł
5. Karpaty Krosno (siatkówka kobiet) - 38 000 zł
6. Krośnieński Klub Tenisa Stołowego - 20 000 zł
7. Krośnieńskie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego - 18 000 zł

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/262843/ksm-krosno-dostanie-64-tys-zl-z-miasta
Odpowiedz
-3
@ ja
dnia 29.08.2012, 14:50 · Zgłoś
Ta kasa ma iść na klub a nie kibiców. Ludzie!!!
Odpowiedz
4
@ jaślak
dnia 29.08.2012, 22:41 · Zgłoś
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120829/SPORT02/120829517

dla takich właśnie "incydentów" bardzo częstych z resztą, przeznaczone bedą te pieniądze bo niczym innym to nie jest jak wspieraniem takiego WANDALIZMU! a będą tupac nogami coraz częściej (daj dziecku palec a będzie chciało całą rękę)
SUPER w takim razie idę zrobic 5 minutową grande pod UM bo mieszkając w Jaśle na jednej z przepięknych ulic chodzę po dziurawym, sypiącym się chodniku a co najważniejsze w EGIPSKICH CIEMNOŚCIACH ciekawe czy na to kase dostane żeby zamontować w końcu choćby oświetlenie ulicy!!!
Odpowiedz
-2
@ do ti i tam
dnia 31.08.2012, 08:20 · Zgłoś
dyzio to kareirowicz gra swietego w kosciele a tak naprawde to kawał ...
Odpowiedz
0
@ carry
dnia 31.08.2012, 20:58 · Zgłoś
sluchaj bo to krosno tam sie dba o ludzi tam sa miejsca pracy tam jest rozwoj a tu jest jaslo
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.