Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zapraszamy na PLAYBOY FRAGRANCES do Moderny!

12

Tylko kilka wybranych klubów w Polsce ma prawo zorganizować imprezę PLAYBOY FRAGRANCES firmowaną przez znaną markę PLAYBOY. Podczas imprezy, która odbędzie się w najbliższą sobotę (6 sierpnia)  spotkacie króliczki Playboya, z którymi klubowicze będą mogli sobie zrobić zdjęcia.


Poznacie i będziecie mieli szanse wygrać najnowsze zapachy Playboy’a (damskie i męskie) , a to wszystko w ramach SEXY WAKACJI Z MODERNĄ. O znakomite wrażenia muzyczne zadbają rezydenci Moderny czyli ALEX RED, BENNY G, ARTI DJ i MATHEW, a to największa gwarancja imprezy na wysokim poziomie.

Dla pierwszych 5 osób, które wyślą do nas maila w tytule wpisując moderna mamy podwójne wejściówki.
Organizatorzy

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ikik
dnia 20.08.2011, 14:36 · Zgłoś
Niech w końcu ktoś napisze jak było???
Odpowiedz
2
@ yyy
dnia 08.08.2011, 16:46 · Zgłoś
umcy umcy, techno i ten caly dance to naprawde muzyka z przyszloscia! teteksty i przekaz! cos pieknego! <lol2>
Odpowiedz
4
@ hihihaha
dnia 07.08.2011, 12:47 · Zgłoś
to bedzie jakis [...] dla [...] w stylu [...]imprez w sieklowce. masa [...] batow oraz siedemnastolatek, szukajacych poklasku.
Odpowiedz
2
@ amag
dnia 07.08.2011, 12:21 · Zgłoś
świat z deczka oszalał :D
Odpowiedz
1
@ XYZ
dnia 06.08.2011, 14:29 · Zgłoś
AJ widzę że czytanie ze zrozumieniem to nie jest twoja mocna strona. Wstęp free jest w pt, a w sobotę płatny 10 lub 15 zł zależy o której wchodzisz do klubu.
Odpowiedz
3
@ aj
dnia 06.08.2011, 01:00 · Zgłoś
Piszą, że wstęp free dla wszystkich a wejściówki rozdają!Czyżby się spodziewali takich tłumów? Jakby kto [...] nie widział...
Odpowiedz
1
@ Krzekorz
dnia 06.08.2011, 12:54 · Zgłoś
uwierz ze bedzie wiele napalencow co beda placic za wejscie za kulisy itp :D
Odpowiedz
-1
@ Niunia
dnia 06.08.2011, 17:30 · Zgłoś
wejscie free dla wszystkich jest w piatek. naucz sie czytac a pozniej komentuj... ;/
Odpowiedz
6
@ Karmelinoo
dnia 05.08.2011, 20:23 · Zgłoś
Taaaa gołe [...] beda paradowac z [...]... ale mi frajda.. to kolesie z namiotami beda cala impreze biegac hahaha
Odpowiedz
13
@ logistyk
dnia 05.08.2011, 17:21 · Zgłoś
a mnie zona nie pusci
Odpowiedz
-1
@ fmnsdf
dnia 05.08.2011, 16:25 · Zgłoś
to jedynie na te kroliczki chyba warto isc bo ta cala muzyka to jakies jeki... ech... a mowia ze o,prezy dla kazdego. g! a nie dla kazdego...
Odpowiedz
0
@ Krzekorz
dnia 05.08.2011, 15:23 · Zgłoś
no szkoda ze mi jeszcze dwa lata brakuje bo chetnie bym wpadl ;p
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.