Złoto dla jasielskiego trenera!
Wspaniale zaprezentowała się nasza reprezentacja, na turnieju o PUCHAR DYREKTORA GALERII NOWY ŚWIAT w Rzeszowie 24 listopada, zorganizowanym przez AKADEMIE JUDO RZESZÓW.




W zawodach wzięło udział 50 zawodników, podzielonych na kategorie : studentów, amatorów oraz zawodników. Nasza ekipa pokazała się z jak najlepszej strony, zdobywając 5 medali. Cieszy fakt, że dla nie których był to pierwszy strat w zawodach. Najlepszym zawodnikiem naszej ekipy, był nasz trener Michał Czarnecki, który wygrał wszystkie walki i zdobył złoty medal. Na drugiej pozycji uplasowali się KACPER DEJNAK oraz KAMIL SANDECKI. Brązowy krążek wywalczyli TOMASZ PIECH, KRZYSZTOF SIKORSKI.
Gratulacje dla zawodników!!!
