Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło polegli w debiucie (VIDEO)

30

Czarni Jasło zaliczyli nieudany występ w debiucie III ligi. Drużyna z Tomaszowa Lubelskiego okazała się za mocna dla chłopaków z Jasła. (VIDEO)

W pierwszym meczu Czarnych Jasło w III lidze po osiemnastu latach przerwy drużyna prowadzona przez trenera Roberta Hapa poniosła porażkę 2:3 z drużyną Tomasovii Tomaszów Lubelski. Pomimo dwukrotnego prowadzenia gospodarzy, to ostatecznie zespół z Tomaszowa Lubelskiego zabrał ze sobą komplet punktów. W najbliższą środę jaślanie rozegrają spotkanie w ramach II serii spotkań ze Stalą Kraśnik w Kraśniku.

Czarni Jasło – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:3 (1:0)

1-0 Wierdak 45+
1-1 Paskiw 50′
2-1 Góra 51′
2-2 Raczkiewicz 64′
2-3 Raczkiewicz 80′

Czarni: Ślarski–Bernacki, Wolański, Remut, Maczuga, Góra, Kukowski, Brożyna, Chrząszcz, Dziobek, Wierdak.

Tomasovia: Bartoszczyk-Bojarczuk, Joniec, Zatorski, Słowiński, Żurawski, Głaz, Paskiv, Raczkiewicz, Kozyra, Michalczuk.

(gm)/czarnijaslo.pl

Reklama

Komentarze: 30

Dodaj komentarz Widok:
1
@ M@RS
dnia 20.08.2012, 16:10 · Zgłoś
Lektor widzę w temacie. Pierwszy gwizdek w 4 lidze, hahahahhahahahahah. Podobno w 3 grają. Brawo!!!
Odpowiedz
0
@ r
dnia 14.08.2012, 20:21 · Zgłoś
kopacze w balon
Odpowiedz
1
@ KROSNIAK
dnia 14.08.2012, 10:51 · Zgłoś
dla jasielskich wsiokow to nawet juwentus kolaczyce jest za mocny :-)))
Odpowiedz
-2
@ gast
dnia 12.08.2012, 19:21 · Zgłoś
18 lat temu byliśmy w III lidze, teraz jesteśmy w IV
Odpowiedz
2
@ marek
dnia 12.08.2012, 18:40 · Zgłoś
Komentator nie wie jaka liga jest w Jaśle
Odpowiedz
-2
@ gast
dnia 12.08.2012, 19:20 · Zgłoś
EKSTRAKLASA, 1 liga, 2 liga 3 liga - wychodzi na to że gramy w IV LIDZE.
Odpowiedz
0
@ 18
dnia 12.08.2012, 17:43 · Zgłoś
no to w koncu po 17 czy po 18 latach
Odpowiedz
-1
@ nłody
dnia 12.08.2012, 13:15 · Zgłoś
byłem na meczu i oglądałem szczerze mówiąc to środek pola w pomocy nie istniał wcale chłopaki grali na tak zwane pozbycie piłki !!! zero nacisku na przeciwnika !!!goście grali wysoko bardzo wysoko prawie na naszej połowie co dawało dużo miejsca na kontre !!!ale brak dobrego podania ze środka pola wszystko tłumaczy :::(jeśli miał bym wyróżnić kogoś z gości to numer 4 6 14 jak najbardziej z naszych czarnych hmmm musiał bym sie dobrze namyślić :( potrzebujemy 2-3 dobrych pomocników jeden defensywny i dwóch ofensywnych zgranych i przede wszystkim myslących na boisku !!! a nie na hura do przodu na tak zwane pozbycie się piłki !!!wieżę że będzie lepiej !!! DO BOJU CZARNI DO BOJU CZARNI!!!
Odpowiedz
-4
@ jasło
dnia 12.08.2012, 12:37 · Zgłoś
no w koncu 4 liga to za duzo. tylko kasy żal na takich piłkarzy
Odpowiedz
1
@ ..
dnia 12.08.2012, 10:51 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
0
@ ddd
dnia 12.08.2012, 10:34 · Zgłoś
Jeszce wile nauki przed Czarnymi. Przy ostatniej bramce Tomasovia ośmieszyła naszą drużynę.
Odpowiedz
4
@ .....
dnia 12.08.2012, 11:29 · Zgłoś
Szkoda że nie zauważyłeś że dwóch zawodników z tomasovi było na spalonym.
Odpowiedz
0
@ eee
dnia 13.08.2012, 16:26 · Zgłoś
jest wideo i przeanalizuj ten spalony
Odpowiedz
0
@ ace
dnia 12.08.2012, 09:53 · Zgłoś
co to za stroje?, u siebie grają w kolorach wyjazdowych?
Odpowiedz
1
@ kibic
dnia 12.08.2012, 09:23 · Zgłoś
Komentator filmiku nie bardzo się popisał - "pierwszy gwizdek dla Czarnych w czwartej lidze ... " - może jednak to będą prorocze słowa i komentarz będzie jak ulał pasował za rok ...
Odpowiedz
0
@ lesmian.pl
dnia 12.08.2012, 10:26 · Zgłoś
To prawdziwe stwierdzenie,bo tylko ten sztuczny twór zwany EXTRAKLASĄ zawyżył numerację klas rozgrywkowych. Ale ku osłodzie serc i lepszemu samopoczuciu działaczy pzpn, może być z małej litery,pestka...
Odpowiedz
5
@ Czarni
dnia 12.08.2012, 08:27 · Zgłoś
Dobra ogarnijcie . Ważne że trzymamy kontakt z zespołami ogranymi w III lidze . Dojdą do składu jeszcze inni i będzie dobrze . A tak poza tematem bardzo dobrym transferem jest Wolański . We wczorajszym meczu był wszędzie . Jako jeden z nielicznych w tym meczu miał zawsze dobre przyjęcie , widział dużo na boisku . Myślę że to jest godne zastąpienie Cempy .
Odpowiedz
-1
@ ratzeberger
dnia 12.08.2012, 00:42 · Zgłoś
Kwieku był chiry [...], było przyjść na mecz.
Odpowiedz
1
@ mmm
dnia 12.08.2012, 18:29 · Zgłoś
Chory na wora chyba...
Odpowiedz
-1
@ Pis - man
dnia 11.08.2012, 21:38 · Zgłoś
Jak Paweł Machaj zacznie grać w Czarnych będą same zwycięstwa
Odpowiedz
-10
@ yhgdtnsxfg
dnia 11.08.2012, 21:20 · Zgłoś
akcja pensjonat rok 1943! nie dziwcie się, więc że ludzie mają o was takie zdanie. tak ciężko wklikać w wikipedii lub podejść do biblioteki!
Odpowiedz
-4
@ xxx
dnia 12.08.2012, 15:25 · Zgłoś
to trzeba było samemu zrobić i [...] a nie teraz płakać
Odpowiedz
-2
@ yhgdtnsxfg
dnia 12.08.2012, 21:48 · Zgłoś
głupotę tłumaczysz aktywnością? ktoś komuś kazał to robić i wieszać?
Odpowiedz
-4
@ ..
dnia 11.08.2012, 21:18 · Zgłoś
no w koncu 4 liga to za duzo.
Odpowiedz
-2
@ misiunia:)
dnia 11.08.2012, 21:01 · Zgłoś
Kwieku stał i oglądał mecz:) i mówił: ja to bym obronił nie to co on:(
Chcieli wypróbować innego bramkarza to mają przegraną;/
CZARNI JASŁO CZARNI JASŁO HEJ HEJ
CZARNI JASŁO CZARNI JASŁO HEJ HEJ :)
Odpowiedz
9
@ 007
dnia 12.08.2012, 14:18 · Zgłoś
z trybun to i ja bym obronił takie [...] gadanie
Odpowiedz
6
@ koleś
dnia 12.08.2012, 18:37 · Zgłoś
To chyba Kwiek siedził w dwoch różnych miejscach bo ja slyszałem , jak mówił że tez by tego nie obronił...
Odpowiedz
9
@ jaaa
dnia 11.08.2012, 20:55 · Zgłoś
a co sie stalo z Kwiekiem? Fajne koszulki nawiasem mowiac ;)
Odpowiedz
-5
@ tarzan-zan
dnia 12.08.2012, 20:26 · Zgłoś
pierwszy mecz i już sromotna klęska.. Ja zawsze mówiłem że miejsce tej drużyny jest w piątej lidze, tam mają szanse odnosić sukcesy... A tu będzie klęska za klęską... A bilety po 10 zł :) ŻENUA :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.