Czarni Jasło polegli w debiucie (VIDEO)
Czarni Jasło zaliczyli nieudany występ w debiucie III ligi. Drużyna z Tomaszowa Lubelskiego okazała się za mocna dla chłopaków z Jasła. (VIDEO)
W pierwszym meczu Czarnych Jasło w III lidze po osiemnastu latach przerwy drużyna prowadzona przez trenera Roberta Hapa poniosła porażkę 2:3 z drużyną Tomasovii Tomaszów Lubelski. Pomimo dwukrotnego prowadzenia gospodarzy, to ostatecznie zespół z Tomaszowa Lubelskiego zabrał ze sobą komplet punktów. W najbliższą środę jaślanie rozegrają spotkanie w ramach II serii spotkań ze Stalą Kraśnik w Kraśniku.
Czarni Jasło – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:3 (1:0)
1-0 Wierdak 45+
1-1 Paskiw 50′
2-1 Góra 51′
2-2 Raczkiewicz 64′
2-3 Raczkiewicz 80′
Czarni: Ślarski–Bernacki, Wolański, Remut, Maczuga, Góra, Kukowski, Brożyna, Chrząszcz, Dziobek, Wierdak.
Tomasovia: Bartoszczyk-Bojarczuk, Joniec, Zatorski, Słowiński, Żurawski, Głaz, Paskiv, Raczkiewicz, Kozyra, Michalczuk.
(gm)/czarnijaslo.pl
