Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Siatkarskie Ośrodki Szkolne w Jaśle!

31

Z inicjatywy Zarządu MKS MOSiR Jasło powstały w Jaśle dwa Siatkarskie Ośrodki Szkolne w Gimnazjum nr 1 dla dziewcząt i w Gimnazjum nr 2 dla chłopców!

Więcej informacji dotyczących naboru do klas siatkarskich ukaże się już wkrótce!!!

Szczegóły na: http://www.pzps.pl/Komunikat-PZPS-w-sprawie-SOS.html


MKS MOSiR Jasło

Reklama

Komentarze: 31

Dodaj komentarz Widok:
5
@ tiereszkowa
dnia 17.07.2012, 21:20 · Zgłoś
Poziom nauczania w gimnazjum I i II jest podobny. Zasadnicza różnica tkwi w kierowaniu. Moim skromnym zdaniem w tej dziedzinie obecne kierownictwo gimnazjum nr I znajduje sie w epoce kamienia łupanego, natomiast kierownictwo gimnazjum nr II w kosmosie.
Odpowiedz
7
@ Dodatek
dnia 17.07.2012, 17:21 · Zgłoś
Jurek Łaba gral w pierwszoligowej Resovii, a Patryk Łaba w II ligowej Politechnice Kraków, I ligowym Jaworznie.
Odpowiedz
0
@ obywatel pl
dnia 17.07.2012, 13:06 · Zgłoś
Dodam do tego co napisał decathlon, że trenerem obydwu był p. Leszek Wierzgacz. Mamy jak widać niezłą kadrę szkoleniową, trzeba to tylko w pełni wykorzystać.
Odpowiedz
6
@ decathlon
dnia 17.07.2012, 10:51 · Zgłoś
ludzie w reprezentacji kraju występowali jeszcze:
Daniel Pająk ur w 1975 r.
Wojciech Sędłak ur w 1977 r.

pozdrawiam
Odpowiedz
9
@ do majestic
dnia 17.07.2012, 08:29 · Zgłoś
Ty na szacunek nie zasługujesz przy[...]sie. Skoro jesteś takim znawcą sportu i finansów, ujawnij się, daj kasę, i będziesz sławny pełną [...]. A tak nawiasem, kogo przyciągnąłeś do sponsorowania swoją [...], skoro to co się dzieje w jasielskim sporcie, to "nic nie znaczące nieosiągnięcia"- [...]?
Odpowiedz
-9
@ majestic
dnia 16.07.2012, 22:06 · Zgłoś
Do byłego siatkarza- ściemniacza; super inicjatywa, tylko jak się patrzy na niektóre komentarze, to znów wyraźnie widać, że pomimo upływu czasu, pewne osoby dalej żyją w świecie niespełnionych talentów, utraconych szans. I zarażają swoim defetyzmem innych. Prośba - [...]ki dajcie sobie spokój, zostawcie swoje kompleksy - wspierajcie sport, w jakiejkolwiek postaci, jeżeli piłkarze osiągnęli wynik, wspierajcie piłkarzy, nie szukajcie usprawiedliwienia dla swojej nieudolności, mnie i innych nie obchodzi czy starosta dał tyle, czy mniej, na tych, czy innych. Sport wyczynowy na pewno nie jest oparty na pieniądzach starosty, czy burmistrza, tak więc kompleksiarze nie siejcie tu swojej [...] polityki. Bo to [...] i naiwne. Była w Jaśle III i II liga siatkówki męskiej i żeńskiej? Była! I ani ci od męskiej i ani ci od żeńskiej siatkówki nie potrafili przyciągnąć swoimi nazwiskami pieniędzy i sponsorów. Bo chyba bardziej zależało im na promocji samych siebie niż na rozwoju i wsparciu uzdolnionej młodzieży jasielskiej. Prośba - wspierajcie sport w Jaśle, nawet szachistów! A dwa to taka prawda, może przez te wasze wydumane osiągnięcia i rzeczywiste nic nie znaczące nieosiągnięcia i opatrzone zakłamane [...] -nikt nie chce wam kasy dawać. To wasza porażk. I nie mącić mi tu. Jedyny gość który zasługuje na szacunek to Leszek Wierzgacz, który spokojnie bez polityki robi swoje. Wychował i przygotował wiele uzdolnionej młodzieży. A nie zawsze miło, pewne osoby z Leszkiem się obchodziły!!!
Odpowiedz
11
@ mały trener
dnia 16.07.2012, 19:36 · Zgłoś
Mylisz się Ludzik. Jeżeli komuś coś się udaje, to trzeba mu podwadzić nogę. Już daje przykłady. Starosta jasielski Adam Kmiecik wyasygnował dla klubu MKS "MOSiR" Jasło "zawrotną" kwotę 1000 zł na 2012r, który wychował wespół z Leszkiem Wierzgaczem dwóch reprezentantów Polski, natomiast dla malutkiego klubiku z Dębowca (przepraszam trenerów i zawodniczki) 3400 zł. Dyrektor Mikrut, mimo zabiegów klubu MKS "MOSiR" Jasło nie udostępnił sali gimnastycznej dla siatkarzy w terminach możliwych do prowadzenia treningów.
Odpowiedz
0
@ Chętna
dnia 15.07.2012, 23:20 · Zgłoś
Od ilu lat można się zapisać?
Odpowiedz
15
@ obecny doinformowany siatkarz
dnia 15.07.2012, 18:24 · Zgłoś
Owszem zaczynali w UKS, ale zostali przekazani do MKS, bo się nie chciało pracować społecznie, więc nie bełkocz [...].
Odpowiedz
-5
@ Luzik
dnia 16.07.2012, 11:01 · Zgłoś
Może zapytać samych zawodników komu zawdzięczają taki poziom siatkówki jaki prezentują. Lepiej zamilczeć niż wszczynać kłótnie. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. A przecież każdemu zależy na dobru jasielskiej siatkówki.
Odpowiedz
24
@ do koles
dnia 15.07.2012, 11:52 · Zgłoś
Ty koles jesteś chyba po I gimnazjum, bo tak głupio gadasz, że w Jaśle nie ma szkół średnich. Widać poziom nauczania w I gimnazjum jest znacznie niższy aniżeli w gimnazjum II. Poza tym dyrektor gimnazjum I nie jest fanem sportu. Zdziera kasę od klubów za korzystanie z hali, więc jak może się sport rozwijać. Pani Kijowska to przy takim ... jest złotą kobietą. Najwyższy czas skończyć z głupimi mitami o poziomie nauczania w I gimnazjum
Odpowiedz
-8
@ golo
dnia 17.07.2012, 13:29 · Zgłoś
złoty to jest w pani Kijowskiej fałszywy uśmiech...
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 14.07.2012, 22:53 · Zgłoś
Ja jestem za sportem a nie za dyscypliną! Bardzo dobrze, że idą pieniądze i na Czarnych i na siatkówkę i na judo itd. I niech idzie jak najwięcej bo sport to zdrowie, szkolenie młodzieży i wychowywanie poprzez zdrową rywalizację do tego reklama dla miasta!!! Skończę w przyszłym roku liceum ale też byłbym chętny na takie treningi!!! :D
Odpowiedz
16
@ były siatkarz
dnia 14.07.2012, 20:32 · Zgłoś
mks mosir już wychowal dwóch reprezentantów Polski Konrada Muchę (kadet) i Dawida Dryję ( junior), tylko cicho siedzi, nie chwaląc się. niestety nie ma warunków, żeby tych chłopaków zatrzymać w Jaśle. np. starosta obciął dotację dla sportu w powiecie z żenującej kwoty 90.000 zł do 50.000 zł, ale furę dla siebie zakupił nówkę za ponad 100.000 zł. Warto pamiętać, że prezes MKS MOSiR Olek Czerwiński jest dwukrotnym mistrzem świata oldbojów, aktualnym mistrzem Polski, a Jurek Łaba brązowym medalistą Polski w kategorii ponad 40 lat. Dla przypomnienia podam, że aktualny reprezentant Polski Zagumny urodził się w Jaśle.
Odpowiedz
-12
@ do byłego (niedoinformowanego) siatkarza
dnia 15.07.2012, 14:57 · Zgłoś
Małe sprostowanie: Dawid Dryja i Konrad Mucha to wychowankowie UKS MOSiR Jasło > trener Leszek Wierzgacz.
1. http://www.smsspala.net/absolwenci/dryja.php
2. http://www.jaslo4u.pl/konrad-mucha-reprezentantem-polski-kadetow-newsy-jaslo-4780
Odpowiedz
2
@ o1rafaello1o
dnia 14.07.2012, 19:57 · Zgłoś
Ja bym bardziej powiedział że za 10 lat zawita plus liga do jasła;)
Odpowiedz
2
@ ESQI
dnia 14.07.2012, 18:04 · Zgłoś
świetny pomysł! może za niedługo w Jaśle doczekamy się talentu na miarę reprezentacji Polski :)
Odpowiedz
6
@ gaweł
dnia 16.07.2012, 14:36 · Zgłoś
Już mamy Młodzieżowych Reprezentantów Polski ! Dawid Dryja i Konrad Mucha
Odpowiedz
19
@ Hammurabi
dnia 14.07.2012, 17:11 · Zgłoś
Są niestety autokratyczne dyrektory [...] z wąsikiem, którzy szkodzą dzieciom. Myślę, że już niedługo.
Odpowiedz
1
@ ...
dnia 14.07.2012, 15:52 · Zgłoś
Kiedy to sie będzie odbywało ?
Odpowiedz
1
@ MKS "MOSiR"
dnia 14.07.2012, 15:23 · Zgłoś
Tak, tylko dla gimnazjalistów, ale nie wyklucza sie możliwości treningu wspólnego starszych, chętnych do uprawiania siatkówki.
Odpowiedz
3
@ zainteresowany
dnia 14.07.2012, 16:28 · Zgłoś
Jeżeli owe treningi by powstały, proszę o jakąś informację , byłbym zainteresowany .
Odpowiedz
12
@ xyz
dnia 14.07.2012, 18:42 · Zgłoś
Czy w Jaśle musiały powstać dopiero takie ośrodki, żeby wszyscy zauważyli że jest takie coś jak siatkówka ? że w Jaśle też jest ten sport ? że przydało by się wspierać i promować sport ?

Oczywiście cieszę się, że takie coś powstało ale szkoda że nie mogę z tego skorzystać ze względu na wiek.
Odpowiedz
3
@ józiek
dnia 14.07.2012, 18:53 · Zgłoś
Od dawna twierdzę,że na Czarnych szkoda pieniędzy
Odpowiedz
-26
@ koles
dnia 14.07.2012, 20:39 · Zgłoś
A ja od dawna twierdze ze tacy [...] jak ty powinni mieć zakaz zbliżania się do kompa.
Co do inicjatywy to oczywiście godna ,tylko pytanie jak przyciągnąć zdolnych chłopców oprawiających siatkówkę do 2 gimnazjum gdzie poziom nauczania jest niższy niz w I gimn.?I kolejne pytanie,co dalej z młodzieżą po gimnazjum?Gdzie kontynuacja?Jest w Jaśle jakaś szkoła średnia gdzie gimnazjaliści po ukończeniu swojej szkoły mogli by kontynuować naukę i treningi?
Odpowiedz
13
@ ja
dnia 16.07.2012, 10:29 · Zgłoś
A ty co wizytator, że badałeś poziom nauczania w obu szkołach. Do gim 1 poszło więcej kujonów z całego Jasła. I tyle w tym temacie.
Odpowiedz
-1
@ Janek
dnia 16.07.2012, 11:56 · Zgłoś
Tak samo jak na internet dla Ciebie.
Odpowiedz
11
@ Ana
dnia 16.07.2012, 13:38 · Zgłoś
II LO. Tam są siatkarskie talenty !
Odpowiedz
0
@ zainteresowany
dnia 14.07.2012, 15:11 · Zgłoś
Te w/w ośrodki powstaną tylko dla gimnazjalistów ?
Odpowiedz
38
@ Zarząd MKS "MOSiR"
dnia 14.07.2012, 15:05 · Zgłoś
Zarząd klubu dziękuje (bez [...]) za pomoc w utworzeniu "SOS" Pani dyrektor Gimnazjum Nr 2 Aleksandrze Kijowskiej, i burmistrzowi Jasła Andrzejowi Czerneckiemu, ponieważ próba zarządu nawiązania współpracy z dyrektorem Gimnazjum Nr 1 Kazimierzem Mikrutem zakończyła się Jego wyjątkową arogancją, brakiem znajomości problemu, oraz kłamstwami i gdyby nie pomoc wymienionych osób, do utworzenia takich ośrodków w Jaśle nigdy by nie doszło.
Odpowiedz
14
@ absolwent gim1
dnia 16.07.2012, 11:39 · Zgłoś
tego kazka juz dawno powinni wywalic
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.