Przegrana jasielskich siatkarek

Dwóch wygranych setów w ostatnim, wyjazdowym spotkaniu potrzebowały młode III-cio ligowe siatkarki UKS „MOSiR” Jasło aby zająć przynajmniej 2-gie miejsce w lidze premiowane awansem do półfinałowego turnieju o II ligę.

Dwóch wygranych setów w ostatnim, wyjazdowym spotkaniu potrzebowały młode III-cio ligowe siatkarki UKS „MOSiR” Jasło aby zająć przynajmniej 2-gie miejsce w lidze premiowane awansem do półfinałowego turnieju o II ligę.
Kolejny raz uczniowie Liceum Sportowego w Zespole Szkół w Trzcinicy udowodnili swoją mistrzowską formę!

VIII miejsce zajęła drużyna Czarnych Jasło w bardzo mocno obsadzonym turnieju PBS CUP, który został rozegrany w Dębicy.
Blisko 150 amatorów białego szaleństwa spotkało się na starcie zawodów narciarsko - snowboardowych o Puchar Burmistrza Miasta Jasła, które odbyły się w sobotę, 25 lutego w Chyrowej. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Klub Narciarski z Jasła oraz sieć sklepów MPM Jasło...FOTO

Gimnazjum nr 1 w Jaśle pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła już po raz piąty organizuje w dniach 7-11 marca br. cykl zawodów siatkarskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
W sobotę 18 lutego 2012 r. w ramach Zimowego Wyzwania Cyklokarpat po raz trzeci został zorganizowany wyścig zimowy w podjeździe ze startu wspólnego (tzw. uphill)... (Video)

W dniu 26.02. 2012 r. O godzinie 10. rozpoczną się zapisy do udziału w turnieju szachowym. Gminny ośrodek sportu i rekreacji we Frysztaku zaprasza mistrzów strategii oraz napoleońskiego myślenia do udziału w międzynarodowym indywidualnym turnieju szachowym o mistrzostwo gminy Frysztak.

W sobotę 18 lutego br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Jasło.

W przedostatnim meczu sezonu 2011/2012 trzeciej ligi kobiet, seniorki UKS „MOSiR” Jasło spotkały się na własnym boisku z bardzo wymagającym zespołem MKS Polonia POSiR Przemyśl. Nasz zespół przystąpił do gry mocno zmobilizowany. Uważnie grał w obronie, skutecznie kontratakował...
Najmłodsi zawodnicy UKS SZÓSTKI w dniu 19 lutego 2012 r. uczestniczyli w Turnieju Halowym Piłki Nożnej PBS CUP Dębica. W turnieju zagrały następujące drużyny rocznika 2004: Igloopol I Dębica, Unia Tarnów...

Blisko stu dwudziestu zawodników rok rocznie bierze udział w Walentynkowym Biegu Ulicznym. Zwolennikiem i pasjonatem biegów jest Kazimierz Granda, 77-letni mieszkaniec Jasła. - Biegając można przypomnieć sobie cały życiorys – powiedział żartobliwie.<<FOTO>>

Szukasz wyzwań?
Amerykańscy naukowcy przy współpracy z Chińską Agencją Kosmiczną przez ostatnie 53 lata prowadzili badania na temat wpływu uprawiania sportów zimowych na stężenie endorfin w organiźmie...

W Wysokiej Łańcuckiej zakończyła się ostatnia runda rozgrywek V Podkarpackiej Ligi Seniorów (12.02.2012).

Po ponad pięcioletniej przerwie miłośnicy tej dziedziny sportu znowu spotkali się w Jaśle na zlocie pod nazwą „Jasło Trickz Session IV”.

W dniu 09.02.2011 roku na hali sportowej w Przemyślu odbył się IV Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla . Na turniej przyjechały czołowe drużyny Podkarpacia oraz goście ze Słowacji ( Tesla Stropkov ) i Ukrainy ( Pogoń Lwów ).

W dniu 9 luty 2012 roku o godz 13 w Osiedlowym Domu Ludowym Bryły odbył się turniej w tenisa stołowego seniorów oraz juniorów.

W dniach 9-10.02.2012r. odbył się festiwal wolnego stylu piłkarskiego. Gospodarzem Festiwalu był Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik, natomiast głównym organizatorem turnieju - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz Zespół Szkół w Gogołowie.
W dniu 5 lutego odbyły się II Międzynarodowe Mistrzostwa Ziemii Krakowskiej w Judo. Turniej zgromadził ok. 100 zawodników z wielu różnych stron świata m.in. Rosja, Ukraina, Czechy oraz z Polski.
Po raz pierwszy 8 lutego 2012 roku odbył się I Turniej Tenisa Stołowego Dekanatu Nowy Żmigród. Zawody zorganizowane zostały przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie oraz parafię Nowy Żmigród. Zawody odbyły się w sali GOK. Udział do rozgrywek zgłosiły parafie: Nowy Żmigród, Skalnik, Stary Żmigród, Łężyny, Kąty. Turniej rozgrywany był systemem do dwóch wygranych setów zgodnie z przepisami PZTS.
W miniony weekend tj. 4-5.02.2012 zawodnicy klubu UKS ASW-JUDO JASŁO wzięli udział w "II Międzynarodowych Mistrzostwach Ziemi Krakowskiej"