Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie.
Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl.
Korzystając ze strony akceptujesz
Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w niedzielne popołudnie w hali jasielskiego MOSiR-u odbył się turniej piłki siatkowej chłopców w kategorii młodzika MKS MOSiR Jasło. Podopieczni trenera Jerzego Łaba zgodnie z planem swoje założenia zrealizowali kompletnie...
W dniu 25 marca 2012 roku UKS SZÓSTKA rocznik 2004 wzięła udział w Halowym Turnieju Trampkarzy rocznik 2004 Jaskółka Cup, który odbył się w Tarnowie. Podczas meczu na boisku grało 6 zawodników oraz bramkarz, natomiast czas gry wynosił 15 minut.
Już po raz szósty odbył się Grand Prix 2012 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. W sobotę 24 marca 2012 r. w Zespole Szkół w Osobnicy rozegrano turniej finałowy. (VIDEO)
Dużym sukcesem siatkarek UKS „MOSiR” Jasło zakończył się turniej 1/8 finału mistrzostw Polski kadetek rozgrywany w hali MOSiR. Młode siatkarki pokonując TKS TOMASOVIA Tomaszów Lubelski, UKS „SPRINT” Płociczno - Tartak oraz UMKS MOS WOLA I Warszawa awansowały do półfinałów.
W dniu 17 marca 2012 r. w hali Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej 31 w Lublinie rozegrano Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Drużyn Prawniczych LEX CUP 2012.
Czarni Jasło pokonali na własnym boisku Wisłokę Dębica. Gola na wagę zwycięstwa strzałem głową w 88 minucie zdobył Dawid Cempa. To drugie zwycięsto jasielskiego zespołu w rundzie wiosennej. (VIDEO)(GALERIA)
W dniu 18 marca 2012 drużyna UKS 6 Jasło rocznik 2002 wzięła udział w turnieju "PAWŁOWSKISPORT CUP” w Tarnowie. Turniej rozegrany został na hali „Jaskółka”. Nasi chłopcy przystąpili do rozgrywek mocno skoncentrowani co już od pierwszego spotkania...
Na hali sportowej w Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbyły się po raz II Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo. W zawodach uczestniczyło blisko 400 młodych adeptów japońskiej sztuki walki.<<FOTOGALERIA>>(VIDEO)
Międzynarodowa gala karate, pokazy sztuk walki, kaskaderów, a dodatkowo finał III Plebiscytu na najpopularniejszego sportowca i trenera Podkarpackiego Trójmiasta – wszystko to odbędzie się w Jaśle... Lista zwycięzców!!!
60 młodych narciarzy wzięło udział w biegach zorganizowanych na zakończenie programu „Zima na sportowo – popularyzacja narciarstwa biegowego”, realizowanego przez Miasto Jasło, a dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
W niedzielę 11 marca 2012 r. drużyna trenera Dominika Kowalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego SZÓSTKI wzięła udział w Turnieju Rocznika 2003 „Szesnastka” CUP o Puchar Posła RP Marka Rząsy w Przemyślu. W turnieju zagrały następujące drużyny: Szkółka 16 I, Orzełek Przeworsk, Stal Stalowa Wola, Sokół Łańcut, Szkółka 16 II, Ziomki Rzeszów, Stal Mielec, UKS Szóstka. Czas trwania meczu wynosił 14 minut, w polu grało 4 zawodników + bramkarz.
Gimnazjum Nr 1 w Jaśle, pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła, już po raz piąty było organizatorem Jasielskiego Festiwalu Siatkówki. Trwał on od 7 do 11 marca 2012 roku.
Czarni 1910 Jasło pokonali 1 - 0 w Nowotańcu miejscowy Cosmos w meczu IV rundy Pucharu Polski na szczeblu okregu krośnieńskiego. Zwycięskiego gola w 85. minucie zdobył Dawid Cempa
W minioną sobotę najmłodsza grupa siatkarek z Dębowca (rocznik 2000 oraz 2001) uczestniczyła po raz kolejny w wojewódzkim ogólnopolskim turnieju mini siatkówki KINDER+SPORT, który tym razem odbył się w Mielcu...
Drużyna Beniaminka I Krosno zwyciężyła w turnieju o puchar ,,Guardi Cup 2012”, który został rozegrany w Jaśle. W finale Beniaminek pokonał UKS II 6 Jasło 2:0. W meczu o trzecie miejsce UKS I 6 Jasło pokonał w rzutach karnych 3:2 Soccer Ropczyce.
UKS Szóstka Jasło bierze udział w projekcie realizowanym prze firmę NIVEA. Celem projektu jest wsparcie polskich szkółek piłkarskich poprzez dostarczenie profesjonalnego sprzętu treningowego oraz dostarczenie programów treningowych.