Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rok 2012 – retrospekcja

63

W ostatni dzień grudnia tuż przed Sylwestrem podsumujmy mijający rok 2012. Przypominamy 20 najczęściej komentowanych i czytanych wiadomości portalu Jaslo4u.pl.

1. Pozbawiony godnego pochówku "dla przykładu"

Rodzina udręczona, cierpiąca z powodu śmierci bliskiej im osoby załamała ręce. Ksiądz odmówił przyjęcia ciała zmarłego do Kościoła i powiedział, że trumnę ze zmarłym przywita od razu przed bramą cmentarną. Mężczyzna po nieszczęśliwym wypadku przez ostatni miesiąc był utrzymywany w śpiączce farmakologicznej. Doznał rozległych oparzeń i a ostatecznie odcięto mężczyźnie nogę. Był w stanie krytycznym. Zmarł 25 stycznia w szpitalu pod Lublinem...

Czytaj dalej: <tutaj>

2. Trzech policjantów czeka na proces. Pobili sześć osób.

Prokuratura Rejonowa w Krośnie postawiła zarzuty trzem funkcjonariuszom policji, którzy w czerwcu ubiegłego roku pod jednym z zajazdów w Jaśle naruszyli nietykalność cielesną sześciu młodych mężczyzn. Policjanci zostali zawieszeni w obowiązkach służbowych na trzy miesiące...

Czytaj dalej: <tutaj>

3. 17-latka uznana za niepoczytalną. Sprawa dzieciobójstwa umorzona.

17-latka ze Świerchowej, która w ubiegłym roku doprowadziła swoje nowonarodzone dziecko do śmierci została uznana przez biegłych psychiatrów i psychologa za niepoczytalną w chwili popełnienia zarzucanego jej czynu. Do chwili obecnej pozostaje pod okiem specjalistów, a sprawa została umorzona przez prokuratora prowadzącego postępowanie...

Czytaj dalej: <tutaj>

4. Jajami do celu.

Radni gminy Brzyska podjęli większością głosów uchwałę w sprawie zamiaru likwidacji Zespołu Szkół w Lipnicy Dolnej. Na nic się zdały prośby rodziców, argumenty nauczycieli a nawet pieniądze księdza. W proteście przeciwko decyzji radnych w ruch poszły... jaja....

Czytaj dalej: <tutaj>

5. Cięcia w szpitalu.

W propozycjach restrukturyzacji szpitala objęto również pracowników placówki. O dziewięćdziesiąt osiem etatów zostaną zmniejszone zatrudnienia, w tym ponad dwadzieścia lekarskich. Według zarządu powiatu jeśli nie zostaną podjęte kroki naprawcze, szpitalowi grozi prywatyzacja....

Czytaj dalej: <tutaj>

6. Całe szczęście, że nie spłonęły żywcem!

Pożar jednego z mieszkań w bloku przy ul. Szopena, do którego doszło około godz. 5.00 nad ranem zaskoczył wszystkich mieszkańców. Krzyk i huk łamanego drewna obudził pozostałych lokatorów. Kobieta z córkami wydostała się z płonącego mieszkania i schroniła się u sąsiadów. - Najważniejsze, że wszyscy żyją. Gdyby się nie obudziły, sprawa mogłaby mieć tragiczny finał – powiedziała Małgorzata Oberc, sąsiadka z trzeciego piętra...(VIDEO)

Czytaj dalej: <tutaj>

7. Samochód "z klasą"

Skoda Superb 2011 – to nowy samochód zakupiony w grudniu dla Starostwa Powiatowego w Jaśle za kwotę 105, 900 zł. Budżet powiatu zakładał zakup pojazdu za 100 tysięcy złotych. Już wtedy radni klubu PiS uważali, że samochód jest za drogi i zbyt luksusowy... (VIDEO)

Czytaj dalej: <tutaj>

8. Kierowca hondy civic zginął na miejscu.

W wypadku, do którego doszło w Szebniach około godz. 15. zginął kierowca hondy civic. Do zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym doszło na drodze krajowej nr 28...<<FOTOGALERIA>>(VIDEO)

Czytaj dalej: <tutaj>

9. Odwołano komendanta Woźnika. Kierownictwo przejął Andrzej Wędrychowicz.

Komendantem Powiatowym Policji w Jaśle został mł. insp. Andrzej Wędrychowicz, do niedawna jeszcze pełniący obowiązki przełożonego w Strzyżowie. Odwołany ze stanowiska mł. insp. Robert Woźnik objął kierownictwo w Komendzie Powiatowej Policji w Łańcucie...(VIDEO)

Czytaj dalej: <tutaj>

10. Krzyczała, że odbierze sobie życie. Niewiele brakowało.

Patrolowali osiedle Mickiewicza, gdy w pewnym momencie podszedł do nich mężczyzna mówiąc, że kobieta chce popełnić samobójstwo. Pozostawili samochód na światłach i pobiegli, by sprawdzić co się dzieje. Zrozpaczona kobieta zawisła na parapecie drugiego piętra trzymając się go jedną ręką. - Nie potrzebne mi życie! Panie Boże wybacz! - krzyczała...

Czytaj dalej: <tutaj>

11. Pożar hali w Nowym Stylu.

Na terenie Grupy Nowy Styl, jednego z największych na świecie producentów mebli biurowych wybuchł pożar hali galwanizerni, prawdopodobnie przez samozapłon. Na miejscu pracuje około 200 strażaków. Z budynku ewakuowano wszystkich pracowników....

Czytaj dalej: <tutaj>

12. Katastrofa biologiczna na rzece Olszynce.

W Siepietnicy ( gmina Skołyszyn) znaleziono setki śniętych ryb. Odór, który unosi się wzdłuż rzeki jest nie do wytrzymania. Mieszkańcy mówią, że smród i zanieczyszczona rzeka to temat wałkowany od 10 lat. Z przypadkiem martwych ryb jednak spotkali się po raz pierwszy...

Czytaj dalej: <tutaj>

13. Tam, gdzie diabeł mówi dobranoc.

W niewielkiej miejscowości Pagórek, od ośmiu lat rodzina Świątkowskich zabiega w gminie Dębowiec o wykonanie im drogi dojazdowej do domu. Pomimo wielu próśb, wysyłanych pism drogi jak nie było tak nie ma. Rodzina ma żal, bo niedane było ich ojcu, dziadkowi a zarazem mężowi dożyć tej chwili. - Mam ogromny żal, bo tego mi nie powinien zrobić! Obiecywał, że zrobi drogę i do tego czasu zeszło – mówi o wójcie Staniszewskim ze łzami w oczach pani Helena, żona zmarłego...(VIDEO)

Czytaj dalej: <tutaj>

14. Niski stan wód w rzekach. Brakuje wody w studniach.

Największy deficyt wody podziemnej odnotowano w gminie Jasło i Brzyska w indywidualnych gospodarstwach. Gminy choć nie mają obowiązku, dostarczają wodę pitną tam, gdzie jest to konieczne. Niepokojący jest również niski poziom wód w rzekach...

Czytaj dalej: <tutaj>

15. Czy będzie referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej?

Coraz głośniej mówi się o referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej w Jaśle. Grupa mieszkańców uważa, że środki przeznaczone na tę służbę to marnotrawstwo pieniędzy. “Jasło bez Straży Miejskiej” to profil na facebooku, stworzony przez ich przeciwników...

Czytaj dalej: <tutaj>

16. Wszyscy będą płacić za śmieci bez wyjątków.

Nowa ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach to „śmieciowa rewolucja”. Od 1 lipca 2013 r. wszyscy mieszkańcy będą płacić jedną stawkę za wywóz śmieci. Osoby segregujące odpady będą płacić mniej. Jak podkreślił burmistrz Andrzej Czernecki ta różnica musi być znacząca o połowę niższa...

Czytaj dalej: <tutaj>

17. Zmarł 34-latek pobity w Jaśle

Nie żyje mieszkaniec gminy Dębowiec zaatakowany w "biały" dzień na dworcu autobusowym w Jaśle. Został poważnie pobity przez 19- latka, bo nie miał papierosów, o które zażądał napastnik...

Czytaj dalej: <tutaj>

18. "Jechali po pewną śmierć"

Około godziny 22.30 na łuku drogi na wzniesieniu w Dobrucowej kierujący samochodem marki Opel Astra stracił panowanie nad pojazdem. Świadek zdarzenia poinformował Policję, że mijający go samochód "jechał po pewną śmierć". Po uderzeniu w betonowy mostek pojazd stanął w płomieniach. W oplu znajdowały się cztery osoby...

Czytaj dalej: <tutaj>

19. Śmiertelne postrzelenie w Sieklówce.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem około godziny 18.00. W jednym z domostw doszło do śmiertelnego postrzelenia 40-letniej kobiety. Podejrzanym o czyn jest jej konkubent 41-letni Damian P. Mężczyzna został zatrzymany przez policję. Jutro będzie przesłuchiwany w sprawie...

Czytaj dalej: <tutaj>

20. Zamontowano trzy parkomaty w Jaśle.

Urząd Miasta w Jaśle zaoszczędził w budżecie środki, które postanowił przeznaczyć na rozwiązanie w części problemu związanego z płatną strefą parkowania. W mieście pojawiły się trzy parkomaty. Dostępne będą dopiero początkiem stycznia...

Czytaj dalej <tutaj>

(icz)

Reklama

Komentarze: 57

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Smieć
dnia 02.01.2013, 16:44 · Zgłoś
Kiedyś mogłem mieć wybór kogo wybrać na przejażdżkę, były przetargi a teraz MONOPOLIZM z którym państwo podobno walczyło ale jak widać po to by jak MAFIA przejąć zyski, PO to Partia Okupacyjna - OBUDŹ SIĘ POLSKO
Odpowiedz
7
@ ja
dnia 01.01.2013, 15:33 · Zgłoś
Gdyby tak połączyć dwie sprawy : sesja z jajami i podpalenie budynku gminy przez jednego z jej pracowników to gmina ta zajęła by pierwsze miejsce w rankingu. Panowie rządzący tą gminą są bardzo ambitni, w ciągu jednego roku zlikwidowali szkołę i próbowali kilkoma świeczkami zlikwidować gminę. Gratulację za pracowitość panowie
Odpowiedz
-2
@ sukam pracy
dnia 01.01.2013, 15:09 · Zgłoś
JEsc,,,BAciary...WASZnaszych...bezradnych
Odpowiedz
12
@ jaslanin
dnia 01.01.2013, 13:13 · Zgłoś
Co to za burmistrz co ucieka z własnej imprezy tylko Znamirowskiego powołuje żeby w jego imieniu podziękował Jaślanom . A jak ktoś nie był na sylwestrze to niech się nie wypowiada. Ja byłem widziałem , ludzie wyli , gwizdali , zespół chciał żeby klaskali ale na co mieli klaskać i za co się pytam ? Lepiej panie burmistrzu brać łapówki i swoich pracowników zatrudniać w urzędzie miasta bo wiadomo dziś znajomości są na pierwszym planie. Przynajmniej by pan podziękował ludziom że na pana głosowali i zaprosił zespół przy którym się będą dobrze bawić . Jasielscy urzędnicy [...] łącznie z tą strażą miejską którą tak burmistrz skutecznie broni . Ale macie teraz skutki waszych decyzji . Głosujcie dalej na tego burmistrza co nic nie robi w celach poprawy warunków w mieście .
Odpowiedz
-7
@ jaślanka
dnia 01.01.2013, 13:15 · Zgłoś
Oj, oj, główka boli i wszystko przeszkadza:-)))
Odpowiedz
2
@ doj
dnia 01.01.2013, 13:39 · Zgłoś
Ale poco głosowali na kogoś kto się wcześniej nie sprawdził. Rzeszow ma świetnego Prezydenta i jest trzecią kadencje, coś robi dla tego miasta i ludzie to widzą.
Odpowiedz
5
@ ciekawski
dnia 01.01.2013, 12:16 · Zgłoś
jak ksiądz tu na ziemi może rozliczac ludzi a sami robia co chcą.
Odpowiedz
0
@ praco cholikk
dnia 01.01.2013, 11:54 · Zgłoś
bo jest nasza
Odpowiedz
0
@ praco cholikk
dnia 01.01.2013, 11:54 · Zgłoś
a skode to jutro ja zamawiam
Odpowiedz
-5
@ Sven
dnia 01.01.2013, 11:43 · Zgłoś
Wkoncu w tym [...] sylwester niewypal tak trzymac.
Odpowiedz
1
@ lola zuza
dnia 01.01.2013, 14:02 · Zgłoś
Oj tam Sven tobie również życzę Szczęśliwego Nowego Roku(może w końcu będziesz grzeczny)
Odpowiedz
0
@ Julian12
dnia 01.01.2013, 10:50 · Zgłoś
Rzeczywiście macie pecha do władz.
Życzę Wam w NOWYM ROKU zdrowia i mniej narzekania , a więcej czynu !!!
Odpowiedz
0
@ ktos tam
dnia 01.01.2013, 01:25 · Zgłoś
Zobaczcie ile pozostale miasta z Podkarpacia np. Krosno wydały na sylwestra i nie narzekajcie !
Odpowiedz
-2
@ Karolina
dnia 01.01.2013, 00:38 · Zgłoś
dołóżcie do tego jeszcze tragiczne fajerwerki na koniec roku ;x
jakie zafundowało nam jasełko ...żenada..
Odpowiedz
7
@ agent 009 do Karolina
dnia 01.01.2013, 01:47 · Zgłoś
Powiedz mi Karolino o ile była byś bardziej szczęśliwa,gdyby te fajerwerki były o 100% większe lub co by się stało.gdyby ich,jak za dawnych lat wogóle nie było? W czasie kryzysu niestety ale wszyscy musimy oszczędzać,nawet na tych fajerwerkach,bo z tego ani chleba ani tego,co do chleba nie kupimy.Inna sprawa,co urzędnicy w UM i Starostwie wymyślą a radni "zaklepią",a my,podatnicy i t ak za to zapłacimy.Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim życzę.
Odpowiedz
1
@ do agent
dnia 01.01.2013, 07:48 · Zgłoś
Władza i tak się ma za co bawić a [...] nie musi!!!
Odpowiedz
1
@ agent 009
dnia 01.01.2013, 11:45 · Zgłoś
Co prawda,to prawda.
Odpowiedz
1
@ jaselko
dnia 01.01.2013, 12:08 · Zgłoś
Karolina fajerwerki były zajebis.e i prawie 10 minut, tylko trochę daleko od Rynku!
Odpowiedz
-1
@ Max Szyderko
dnia 01.01.2013, 00:08 · Zgłoś
Z okazji Nowego 2013 Roku życzę Wam drodzy jaślanie wszelkiej pomyślności i naszego kochanego Jasła wolnego od pisowskich darmozjadów wszelkiego kalibru :)))
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 01.01.2013, 15:24 · Zgłoś
Od takich właśnie [...] jak ten powyżej.
Odpowiedz
-2
@ rocznik 66
dnia 01.01.2013, 16:08 · Zgłoś
Bluzgaj maksiu bluzgaj! Lola czeka - moze cos z tego bedze. jakis kolehny polglowek jat ty
Odpowiedz
1
@ Zuzka
dnia 03.01.2013, 18:51 · Zgłoś
Ty masz manię prześladowczą!!! Wszędzie widzisz PiS, który od dawna nie ma nic do powiedzenia. A może szkoda, że rządzi POpaprana ekipa!? Za rządów PiS nie było tyle obłudy w mediach, głodu zwykłych ludzi zwolnionych z pracy, i nędzy w służbie zdrowia. Pomyśl o tym!!! Pozdrawiam
Odpowiedz
5
@ dyzio
dnia 31.12.2012, 22:51 · Zgłoś
Zenada.Czerwony dywanik dla pana Wladcy,samochod strazy pozarnej za urzedem-pelna gotowosc.Impra na maxa.lambade czas zaczac.Pokaz sztucznych ogni na boisku szkolnym.SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU.Tego jeszcze nie bylo.
Odpowiedz
-5
@ jaślanka
dnia 01.01.2013, 13:12 · Zgłoś
A byłeś tam? Bo jak tak, to się dobrze kamuflowałes bo wokół same uśmiechnięte twarze widziałam a jak nie to się nie wypowiadaj w temacie o którym nic nie wiesz:-))
Może było skromniej bo bez estrady za ogromną kasę i bez wielkich gwiazd, ale sympatycznie i każdy kto umie się bawić był zadowolony. Wiadomo, w Jasełku malkontentów nie brak to będą opluwać jadem wszystko. Co niektórzy tak właśnie zaczynają Nowy Rok i tak biedni spędzą resztę roku:-)))
Wszystkiego najlepszego i żeby ich ...łapki nie bolały od stukania w klawiaturkę!
Odpowiedz
3
@ wojtq
dnia 31.12.2012, 19:50 · Zgłoś
Ciekawe tylko jak ludzie ocenią tegoroczny pokaz ogni. Bo dzięki cięciom budżetowym na imprezę sylwestrową jakiegoś szału się nie spodziewam. Szkoda tylko że oberwie się jak zwykle ekipie od pirotechniki. A oni przecież są uzależnieni od budżetu jaki miasto przeznacza na ten cel...niestety ludzie nie widzą drugiej strony medalu. Jak władza przeznacza na pokaz tyle co na pokaz weselny to wychodzi tak a nie inaczej.
Tak czy siak - Szczęśliwego Nowego Roku!!!
Odpowiedz
4
@ DALEKI OBSERWATOR
dnia 31.12.2012, 18:52 · Zgłoś
to szpak nie bedzie wyl dzisiaj,? ale ulga.
Odpowiedz
-2
@ st.pro.
dnia 31.12.2012, 18:31 · Zgłoś
ciekawe gdzie burmistrz na sylwka bedzie bawil
Odpowiedz
6
@ klek
dnia 31.12.2012, 16:09 · Zgłoś
no ja już jestem gotowy ,psa pusciłem na ogród światełka zaswieciłem,tylko nie wiem czym dobrze żrobił bo te petady zocha mi kazała włożyc do butelek żeby przy odpalaniu nam ze szwagrem rąk nie pourywało,jakbyscie mieli inne pomysły na odpalenie to napiszcie,trochę się boję żeby za daleko nie poleciały,trza bedzie pic z umiarem do północy żeby uważac
Odpowiedz
8
@ ona
dnia 31.12.2012, 15:52 · Zgłoś
Przecież burmistrz nie wybrał się sam. Chcecie to macie! :)
Odpowiedz
4
@ Max Szyderko
dnia 31.12.2012, 15:03 · Zgłoś
Dla mnie hitem mijającego roku było [...] mieszkańców gminy Brzyska wyrażone przy pomocy jaj. To się nadaje na [...].pl. :)))
Odpowiedz
0
@ Lola
dnia 31.12.2012, 15:11 · Zgłoś
MAXIU ciiiiii >>>Nowy Rok się zbliża...
Odpowiedz
-8
@ Max Szyderko
dnia 31.12.2012, 15:17 · Zgłoś
...bo znowu buraki zaczną rzucać jajkami ???
Odpowiedz
0
@ Lola
dnia 31.12.2012, 15:23 · Zgłoś
MAXIU dzisiaj petardy i fajerwerki w ruch a nie jaja...
Odpowiedz
-2
@ rocznik 66
dnia 01.01.2013, 14:16 · Zgłoś
Znowu palikocie chamidlo zabralo glos. I jeszcze [...] mu towarzyszy.
Odpowiedz
1
@ srefania
dnia 01.01.2013, 14:41 · Zgłoś
jaja tez powinny isc w ruch.
Odpowiedz
-12
@ yyy
dnia 31.12.2012, 14:49 · Zgłoś
tylko narzekacie ze nic nie zrobil dla miasta i mlodziezy, a ogrodek jordanowski i skatepark, a tor dla bmx i park linowy to jest nic??? a sylwester rzeczywiscie moglby byc lepszy no ale trudno
Odpowiedz
-1
@ On
dnia 31.12.2012, 14:32 · Zgłoś
retrospekcje jutro wszyscy beda miec jak [...] bedzie pękał a 1 stycznia bedzie wyjety z kalendarza!!! [...] w [...] !!!
Odpowiedz
-1
@ xxxx
dnia 31.12.2012, 13:03 · Zgłoś
umiecie tylko siedzieć przy komputerze i narzekać... cokolwiek by nie zorganizować w Jaśle i tak jesteście nie zadowoleni...
Odpowiedz
12
@ Zocha
dnia 31.12.2012, 12:47 · Zgłoś
Najbardziej bulwersujący jest artykuł, jak Ksiądz nie przyjął zmarłego do Kościoła przykre.Osądzono go już na ziemi. Nie sądzcie a nie będziecie sądzeni.
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 01.01.2013, 13:53 · Zgłoś
Nie chodził do kościoła za życia, to po co ma tam iść po śmierci. No ale "co ludziska powiedzą", prawda? Czyż nieprawdą jest, że Pismo Święte mówi "A mowa wasza niech będzie tak tak, nie nie". Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż hipokryta dostanie się do Królestwa Niebieskiego, moi drodzy okazjonalni parafianie.
Odpowiedz
-3
@ ala
dnia 01.01.2013, 18:01 · Zgłoś
oj pani Dragones większych hipokrytów niż księża to naprawdę trudno znaleźć...
jesli z bogatym parafianinem który nie chodził do kościoła nie było kłopotu bo rodzina zapłaciłaby odpowiednią sumę księdzu i nie byłoby sprawy ale tych biedniejszych to można pokazać swoją władzę nad " maluczkimi"
Odpowiedz
-1
@ dragoness
dnia 02.01.2013, 15:25 · Zgłoś
Problem polega na tym, że chcieli zapłacić, ale ksiądz uczciwy i nie wziął...
Odpowiedz
-3
@ ona
dnia 31.12.2012, 12:18 · Zgłoś
A może "[...] jadem" poczekajcie z przyzwoitości do jutra:-))) [...] o imprezie, której jeszcze nie było! Żałosne!
Odpowiedz
-2
@ srefania
dnia 31.12.2012, 11:20 · Zgłoś
retrospekszyn-satysfekszyn :D
Odpowiedz
22
@ Rozrywkowy
dnia 31.12.2012, 11:19 · Zgłoś
A czy wiecie jakie dno szykuje się w tym roku na Sylwestra?. Z podanego programu wynika, że nie będzie prawie nic...no może oprócz witających Nowy Rok naszych ulubionych władz miasta.
Odpowiedz
4
@ rick
dnia 01.01.2013, 10:34 · Zgłoś
Tak zrujnować Jasło mógł jedynie rumiany i dyzio. Ale pamiętamy jak panowie Przetacznik, Górczyk, Baniak, Zduński i inni popierali przed drugą turą wyborów Andrzeja Czerneckiego i co zrobili? Przyłączyli się do degradacji Jasła.
Odpowiedz
48
@ XXX
dnia 31.12.2012, 10:27 · Zgłoś
I powinno być jeszcze jedno, na pierwszym miejscu: Skandaliczny sylwester na rynku w Jaśle! Nie dość, że w Jaśle nie ma dla młodzieży żadnych imprez, koncertów, to nawet sylwestra burmistrz nie zrobi konkretnego... Proponuję przyjść o północy i wygwizdać go jak będzie chciał mydlić oczy i składać życzenia... dziękujemy Panie burmistrzu za takiego sylwestra...
Młodzi mieszkańcy - odwdzięczymy się na wyborach!!!
Odpowiedz
26
@ sylwia
dnia 31.12.2012, 10:37 · Zgłoś
XXX zgadzam się z tobą zupełnie . pierwsze miejsce powinien miec sylwester 2012/2013. to jest dopiero skandal.
Odpowiedz
26
@ srefania
dnia 31.12.2012, 10:39 · Zgłoś
zrozum ich...musza miec kase na swoje pensje.i inne imprezy..nie dla ludzi tylko dla swoich kotk
Odpowiedz
23
@ jacx
dnia 31.12.2012, 11:19 · Zgłoś
pozdrawiam wyborców obecnego burmistrza :) macie za swoje! xD
Odpowiedz
16
@ michał
dnia 31.12.2012, 11:24 · Zgłoś
zgadzam sie z Tobą.. wygwizdajmy burmistrza jak bedzie życzenia składał buuuuuuuuuubuuuuuuuuuuuuuuu :D

mimo wszystko udanych domówek ;D
Odpowiedz
-4
@ dyzio
dnia 31.12.2012, 12:41 · Zgłoś
Jak był Sylwester na poziomie, to wylewano kubły pomyj na Burmistrza że trwoni pieniądze publiczne. Jak teraz jest Sylwester "kryzysowy" to też źle bo nie ma po co przyjść na rynek. To pokazuje, że nigdy nie da się wszystkim dogodzić. Ja myślę, że Jasło powinno sobie pozwolić na organizację Sylwestra na przyzwoitym poziomie, tj. z udziałem klasowego zespołu, oraz innych atrakcji np. ogni sztucznych jakich nie ma na [...] potańcówkach. I wbrew pozorom bylo by to działanie w interesie niezamożnych mieszkańców Jasła i okolic, których nie stać jest wyłożyć kilkaset złotych na bal sylwestrowy i którzy mogliby z przyjemnością powitac Nowy Rok na Rynku. Panie Burmistrzu proszę nie zważać na "ujadające kundelki" i organizować imprezy w Jaśle na przyzwoitym poziomie, bo jak brakuje "chleba" to powinny byc przynajmniej "igrzyska"
Odpowiedz
-9
@ ;p
dnia 31.12.2012, 13:14 · Zgłoś
To co idziemy ? Zbierzmy się kupa i będzie [...] xD hahah ;)
Odpowiedz
-5
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 31.12.2012, 16:35 · Zgłoś
Jakby zrobił sylwestra, na którego poszłoby trochę grosza, to robilibyście pod siebie, że pracy nima a ten sie bawi nie za swoje a i tak większośc z was zostałaby w swoich jaskiniach, zalewając w siebie najtańszą czystą zagryzaną nazbieranymi w jesień grzybkami przy dzwiękach "Ona tańczy dla mnie" tudzież "Gangam style"- czyli pieśń mieszkańca Seulu, rozumiana na całym świecie, również u nas.
Najlepszego.
Odpowiedz
10
@ XXX
dnia 31.12.2012, 17:21 · Zgłoś
bzdura, nigdy nikt by nie gwizdał na burmistrza jakby była dobra impreza , tylko mieszkańcy byliby mu wdzięczni. Przykładem może być burmistrz Przeworska, który świetnie się dogaduje z młodzieżą, kibicami Orła Przeworsk, organizuje turnieje, nie żałuje pieniędzy na imprezy, nawet dokłada się do wyjazdów kibiców na mecze. A u nas? Żadnej imprezy, a jak Jasło jest w III lidze to odcina fundusze, piłkarze odchodzą... i nawet sylwestra nie ma, jedna wielka porażka, olać taką władzę, dopchali się do koryta i ładują w kieszenie ile wlezie..
Odpowiedz
3
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 01.01.2013, 13:11 · Zgłoś
ale ja [...] jestem... Przepraszam że tak to napisałem. Jestem chory psychicznie :(
Odpowiedz
-3
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 01.01.2013, 20:57 · Zgłoś
Dobre...Takie śmieszne nawet...
Jest tutaj jednak coś takiego jak identyfikator użytkownika generowany przez IP.
Niestety nie jestem Ci w stanie tego wytłumaczyć na tyle prosto abys zrozumiał...Po krótce taki numer.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.