Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie.
Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl.
Korzystając ze strony akceptujesz
Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Drużyna UKS 6 Jasło rocznik 2002 dzięki licznym wygranym w turniejach, zwycięstwom w finałach wojewódzkich Wielgusa, Tymbarka, Deichmanna, Adidasa, także wysokim lokatom w finałach ogólnopolskich wyżej wymienionych turniejów została zauważona i doceniona, czego dowodem jest zaproszenie jakie otrzymała na kolejny bardzo prestiżowy turniej "EURONADZIEJE 2014".
Podczas ostatniego weekendu przygotowujący się do rozpoczęcia rundy wiosennej IV ligi podkarpackiej piłkarze Czarnych Jasło rozegrali dwa kolejne sparingi. W sobotę w Dębicy ulegli tamtejszemu Igloopolowi 0-2, w niedzielę pokonali na własnym terenie drużynę Wisłoka Strzyżów 3-2.
Piłkarze Czarnych Jasło pokonali wczoraj w meczu kontrolnym Lechię Sędziszów Małopolski 2-1. Rozegrane w Dębicy spotkanie było kolejnym sprawdzianem formy jasielskiego zespołu przed startem rundy wiosennej rozgrywek IV ligi podkarpackiej. W zeszłą sobotę jaślanie zremisowali z drużyną LKS Skołyszyn 3-3.
Zapraszamy wszystkich chętnych chcących rozpocząć swoją przygodę z coraz bardziej popularnym sportem jakim są Mieszane Sztuki Walki. Jesteśmy jedyną sekcją w Jaśle, organizujemy nabór do grupy początkującej.
W dniach 1-2 luty drużyna Szóstki Jasło rocznik 2002 wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju „Pszczółka Cup V” rozgrywanym w Lublinie. Organizatorem turnieju był klub BKS Lublin. W zawodach wzięło udział 14 drużyn.
Transfer o którym spekulowano od kilkunastu dni wreszcie doszedł do skutku. Dziś w siedzibie Czarnych Jasło miało miejsce podpisanie umowy, na mocy której Ireneusz Brożyna stał się zawodnikiem Miedzi Legnica – klubu z zaplecza Ekstraklasy.
Ponad 30 osób uczestniczyło w zorganizowanych przez naszego Trenera Michała Czarneckiego feriach na sportowo. W tym roku, pod fachowym okiem instruktora Ireneusza Sajdaka ponad 20 uczestników stawiało pierwsze kroki na nartach zjazdowych.
W sobotę 1 lutego drużyna rocznika 2006 uczestniczyła w VIII halowym turnieju piłki nożnej im. Antoniego Barwińskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. W turnieju swoje umiejętności pokazali chłopcy z dziesięciu zespołów. W naszej grupie spotkaliśmy się z Glinikiem Gorlice, Stalą Mielec, Igloopolem Dębica oraz Tarnovią Tarnów.
Bartosz Szopa i Filip Świątkowski to kolejni po Ireneuszu Brożynie młodzi piłkarze Czarnych Jasło obserwowani przez kluby z wyższych klas rozgrywkowych. Zawodnicy ci wrócili niedawno z testów w drugoligowej Stali Mielec.
Mecz z LKS Monis Bielo-wy/Strzegocice zainauguro-wał w sobotę 1 lutego cykl zimowych sparingów przy-gotowujących się do rundy rewanżowej IV ligi podkar-packiej piłkarzy Czarnych Jasło. Spotkanie zakończyło się jednobramkowym zwy-cięstwem rywali jasielskiej drużyny.
Uprawianie sportu kojarzy się z całkowitą fizyczną sprawnością – wydaje się domeną ludzi absolutnie zdrowych, witalnych, doskonałych. Zwłaszcza wszelkie dyscypliny wyczynowe, takie jak np. kolarstwo. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Rafałem Wilkiem i Łukaszem Gogoszem – sportowcami, którzy obalają stereotypy związane z niepełnosprawnością.
Mamy wreszcie prawdziwą zimę, a narciarstwo biegowe w Jaśle może dalej się rozwijać. Bezpłatne zajęcia, zorganizowane przez Miasto Jasło cieszą się wielkim zainteresowaniem. Trzykilometrowa trasa skuterem śnieżnym jest dobrze przygotowana, a dzieci pokonują co raz dłuższe odcinki i zdobywają nowe umiejętności.
28 stycznia 2014 r. Burmistrz Miasta Jasła przyznał dotacje celowe dla 13 klubów sportowych na realizację 15 przedsięwzięć o charakterze sportowym. W ramach dotacji realizowane będą zadania w dyscyplinach: piłka nożna (245 tys. zł), piłka siatkowa (143 tys. zł), sporty walki (79 tys. zł), pływanie, tenis stołowy, sporty rowerowe, narciarstwo (razem 33 tys. zł). Łącznie klubom sportowym przyznano w ramach dotacji 500 tys. zł.
Sześć drużyn z terenu powiatu jasielskiego wzięło udział w V Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Tarnowiec, który w niedzielę 26 stycznia odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Tarnowcu. Tegorocznym zwycięzcą zawodów okazała się ekipa Bel-Gaz Jasło.
18 stycznia 2014 r. drużyna rocznika 2002 UKS 6 Jasło wzięła udział w nieźle obsadzonym VIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego w Tarnowie. Organizatorem turnieju był MKS Tarnovia Tarnów.
W dniu 18 stycznia 2014 r.w Rzeszowie odbyła się IV edycja Turnieju Carpathia Cup. W zmaganiach wzięło udział 235 zawodników z Austrii, Białorusi, Ukrainy, Węgier i Polski, z takich Federacji jak: IFK, Matsushima, Oyama, Seido, Sosai, Shin, Tezuka, Rengokai, Union. Oficjalnego otwarcia Turnieju dokonał zastępca Ambasadoa Japonii Pan Hiroshi Matsushima oraz Pan Poseł Dariusz Dziadzio. Sędzia Głównym Turnieju Był shihan Remigiusz Karpiński.
Wójt Gminy Frysztak oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w „Otwartym Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Gminy Frysztak”.
W niedzielę 19 stycznia na hali sportowej w Dębowcu odbył się ostatni turniej ligowy grupy 2 młodziczek z udziałem zespołów z Jasła, Łańcuta, Jarosławia i Dębowca, którego stawką był awans do rundy finałowej rozgrywek wojewódzkich. Dobrze dysponowane zawodniczki z Dębowca wygrały dwa spotkania z MKS SAN-Pajda Jarosław oraz MKS Łańcut uzyskując tym samym awans do rundy finałowej.