Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie.
Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl.
Korzystając ze strony akceptujesz
Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
W Nowym Sączu podczas gali „Mieszanych Sztuk Walki” organizowanych przez federację International Mixed Material Arts Federation "COLOSEUM" odbyły się walki MMA w klatce oraz walki w formule K-1. Edyta Skrzyszowska i Jakub Fudała odnieśli zwycięstwo.
W dniach 11-13 maja w Tychach odbyły się XVII Mistrzostwa Polski Seniorów i XV Mistrzostwa Polski Juniorów w Oyama Karate. W turnieju udział wzięło ponad 300 zawodników reprezentujących ośrodki Oyama Karate oraz Kyokushin Matsushima i Tezuka Group.
Uczniowski Klub Szachowy „Mat” działający przy Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle zaprasza do udziału w otwartym turnieju szachowym „II Pucharze Burmistrza Miasta Jasła”, który zostanie rozegrany w dniu 19 maja. Mogą w nim wystartować wszyscy szachiści, bez względu na wiek i posiadaną kategorię. Więcej szczegółów o zawodach można znaleźć w zamieszczonym niżej komunikacie organizacyjnym.
12 maja rozegrana została II kolejka LIGI AKADEMII ORLIKA dla roczniak 2004. Tym razem turniej odbył się w Rzeszowie, a gospodarzem były Ziomki Rzeszów. Poza naszą drużyną UKS „SZÓSTKĄ” i Ziomkami zagrały także: Igloopol Dębica, DAP Dębica, Beniaminek Krosno.
Wojciech Buliński to przeciwnik Rafała Niedziałkowskiego, z którym będzie walczył na gali MMA w Krośnie. – Moją mocną stroną jest parter i zasięg i na to chcę postawić w walce – zaznaczył.
5 maja jasielski klub judo wziął udział w międzynarodowych zawodach judo w Ostravie. Do rywalizacji stanęło ponad 250 zawodników z kilku europejskich krajów. Nasi judocy wywalczyli 8 medali, jest to bardzo dobry wynik, zważywszy na fakt, iż każdy z naszych stanął na podium.
9 maja w Rzeszowie odbył się finał województwa podkarpackiego 14 edycji Coca-Cola Cup. Drugie miejsce zajęli uczniowie jasielskiego Gimnazjum nr 2 w wojewódzkim finale turnieju Coca-Cola Cup 2012.
44 zespoły z 15 państw takich jak: Chiny, Włochy, Niemcy, Tunezja, USA, Ukraina, Kazachstan, Rumunia, Czechy, Węgry, Słowacja, Białoruś, Rosja, Estonia i Polska w sumie ponad 800 osób weźmie udział w Wyszehradzkim Festiwalu Sportu Jasło 2012, który odbędzie się w dniach od 31 maja do 3 czerwca...
Od trzech miesięcy Rafał Niedziałkowski dostaje niezły wycisk na treningach. Jego trener Damian Krawczyk z klubu Halny Nowy Sącz podkreślił, że atutem Niedziała są siła, szybkość i dobre i ręce.(VIDEO)<<FOTOGALERIA>>
Od początku rundy rewanżowej, od pierwszego meczu w rundzie wiosennej nad jasielską drużyną czuwa szczęśliwa gwiazda. W myśl przysłowia„ Szczęście sprzyja lepszym” drużyna trenerów Roberta Hapa oraz Marka Bukowskiego krok po kroku zdobywa kolejne punkty w podkarpackiej IV lidze.
Klub sportowy Jissen International Full Contact Team zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w wakacyjnym obozie rekreacyjno - sportowym (profil sportowy oparty został głównie o zajęcia z Karate oraz Kickboxingu). Poniżej zamieszczamy wszystkie niezbędne informacje.
Po raz czternasty rozpoczęły się zawody o Puchar Smoka. Druga edycja odbyła się 6 maja w Kątach. W zawodach wzięło udział 148 uczestników. Byli to mieszkańcy m.in. Brzeska, Gorlic, Jasła, Jedlicza, Komańczy, Krościenka Wyżnego, Leska, Lubatowej, Lublina, Łękawicy, Łężyn, Nowego Żmigrodu, Osieka Jasielskiego, Przysiek, Rzeszowa, Rymanowa, Sanoka, Tarnowa, Toków, Ustrzyk Dolnych.
Już niedługo kolejna walka Rafała Niedziałkowskiego, tym razem z Wojciechem Bulińskim. W lutym na gali MMA w Jaśle nie doszło do starcia obydwu zawodników. 26 maja w Krośnie Niedział i Akodo staną naprzeciw siebie.
Trzeciego maja drogi w około jeziora Klimkowskiego stały się areną zmagań kolarzy szosowych. Na starcie II Klasyka Beskidzkiego stanęło 131 uczestników, którym nie straszne podjazdy pod Bielankę, czy szaleńczy zjazd do Leszczyn z prędkościami dochodzącymi do 90 km/h.
W 24 kolejce o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej Czarni Jasło zmierzą się na własnym boisku z drużyną Pogoni Leżajsk. Niedzielny rywal jasielskiej drużyny zajmuje obecnie 4 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 41 punktów.
W dniu 28.04.2012. został rozegrany IV Memoriał. im Jerzego Janusza. W rozgrywkach o miano najlepszego zespołu w tym turnieju uczestniczyło cztery zespoły.
28. kwietnia odbył się 7. Maraton Rowerowy Twierdza Przemyśl zorganizowany przez Przemyskie Towarzystwo Cyklistów. Blisko 300 kolarzy stanęło na starcie, w tym czołowi zawodnicy z regionu. Na starcie oczywiście pojawiła się mocna ekipa z Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów. (VIDEO)
Zawodnicy UKS 6 Jasło – rocznik 2000 uczestniczyli w turnieju chłopców i dziewczyn „DANONE NATIONS CUP POLSKA 2012” województwa podkarpackiego rozegranym w Stalowej Woli.
28 kwietnia, 16 osobowa ekipa naszego klubu UKS MOSIR JASŁO , reprezentowała nas na Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Bardejova. Zawody zorganizował "Judo Kan Klub Bardejov".