Strona główna
Szkolenie: "E- marketing z obsługą sklepu internetowego"

Zapraszamy do udziału w szkoleniu z zakresu praktycznych umiejętności potrzebnych w zakładaniu i prowadzeniu sklepu internetowego. Z nami nauczysz się: prowadzić kampanie marketingowe w Internecie,  redagować stronę internetową, handlować za pośrednictwem sieci, profesjonalnie i skutecznie obsługiwać klienta internetowego, optymalizować i pozycjonować swoją stronę. 

Napisany dnia: 26.03.2019, 11:07
Spotkanie polsko-słowackie w sprawie drogi DW 993
29

22 marca br., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaśle, odbyło się spotkanie robocze w sprawie wspólnego projektu polsko-słowackiego. Po stronie polskiej jest propozycja modernizacji drogi wojewódzkiej nr 993 Gorlice – Dukla na odcinku Wola Cieklińska - Nowy Żmigród w km 16+300 – 28+967, o łącznej długość odcinka 12,667 km.

Napisany dnia: 25.03.2019, 16:39
Konserwacja samochodu, czy warto?

Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

Napisany dnia: 25.03.2019, 07:00
Konkurs na dyrektora szpitala coraz bliżej
112

Rada Powiatu w Jaśle wybrała dziś skład komisji, której zadaniem będzie przeprowadzenie postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. To nie Zarząd Powiatu zatem, jak liczyły na to władze powiatowe zdecyduje o tym, kto zasiądzie w komisji. Wojewoda podkarpacki uchyliła uchwałę w tej materii podjętą przez radę w lutym.

Napisany dnia: 21.03.2019, 17:31
Pieniądze z FDS już czekają
49

Wojewoda podkarpacki ogłosiła nabór wniosków w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Gminy oraz powiaty mogą ubiegać się o dofinansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych oraz remontów dróg uzyskując wsparcie nawet do 80% wartości zadania. Jednostki samorządu terytorialnego mają miesiąc na złożenie wniosków.

Napisany dnia: 20.03.2019, 09:12
Miasto ma w planach budowę mostu
113

Władze miasta będą ubiegać się o dofinansowanie na realizację wieloletniego zadania związanego z budową nowej przeprawy mostowej przez rzekę Wisłokę łączącej tereny przemysłowe na osiedlu Gamrat z drogą krajową na ul. Krakowskiej w Jaśle. 

Napisany dnia: 19.03.2019, 11:43
Podziękowanie

Pragniemy serdeczne podziękować wszystkim, którzy towarzyszyli we mszy pogrzebowej Sebastiana i ostatniej drodze na miejsce spoczynku.

Napisany dnia: 19.03.2019, 08:01
Radni PiS murem za starostą
73

Wniosek opozycji o odwołanie starosty jasielskiego został odrzucony w tajnym głosowaniu. Dwunastu radnych z klubu PiS nie chce zmian we władzach powiatu jasielskiego.

Napisany dnia: 18.03.2019, 08:00
Studia podyplomowe

Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

Napisany dnia: 18.03.2019, 07:30
Janusz Pacher kieruje pracą PUP w Jaśle
200

Od wtorku obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle pełni Janusz Pacher. Zmiany podyktowane są ponad dwumiesięczną absencją dyrektora Dariusza Uliasza, który obecnie przebywa na zwolnieniu chorobowym.

Napisany dnia: 15.03.2019, 14:41
Znalazł średniowieczny miecz i próbował go naprawiać
106

Dzięki współpracy policjantów z komendy głównej, Krakowa i Jasła, odzyskano zabytkowy miecz. Średniowieczna broń została wykopana podczas prac ziemnych na żwirowni w okolicach Jasła. Znalazca zabrał go do domu i próbując wyprostować – uszkodził miecz. Teraz może odpowiadać za zniszczenie zabytku.

Napisany dnia: 15.03.2019, 13:22
Chcesz złożyć Twój e-PIT? Zobacz, jakie to proste

Na podatników, rozliczających się na formularzach PIT- 37 i PIT- 38 czekają w tym roku spore ułatwienia.  W ramach wdrażanej usługi Twój e-PIT podatnik nie będzie musiał składać żadnego wniosku ani przynosić dokumentów do urzędu skarbowego.

Napisany dnia: 15.03.2019, 10:01
Dzień Obrączek Ślubnych w Jaśle

W niedzielę  17 marca 2019 wszystkie zainteresowane  pary zapraszamy na Dzień Obrączek Ślubnych.  To wyjątkowe wydarzenie firmy Jubiler Jaracz odbędzie się w Restauracji U Schabińskiej w Jaśle.

Napisany dnia: 15.03.2019, 07:00
Zmarł Józef Biernacki wieloletni prezes JKMiRJ
27

We wtorek 12 marca br. zmarł w wieku 70 lat Józef Biernacki, współzałożyciel Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego w Jaśle oraz jego wieloletni prezes. Był inicjatorem wielu przedsięwzięć edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Napisany dnia: 14.03.2019, 11:07
Bądź świadoma, dbaj o siebie – przypominają specjalistki
21

W bezpłatnych warsztatach pt. „Babskie Sprawy” uczestniczyło blisko 40 kobiet w różnym wieku. Spotkanie prowadzone było przez Justynę Czerkiewicz, fizjoterapeutkę uroginekologiczną oraz Małgorzatę Bubę, położną i Certyfikowaną Doradczynię Laktacyjną, które zwracały uwagę na niuanse dnia codziennego, które mają wpływ na nasze zdrowie. „Zadbaj o siebie. Jak nie ty to kto, jak nie dziś to kiedy?” - apelują.

Napisany dnia: 13.03.2019, 18:00
Uwaga na silny wiatr
16

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem, który w porywach może osiągnąć prędkość nawet 80 km/h.

Napisany dnia: 13.03.2019, 14:26
Niecodzienna interwencja jasielskich policjantów
50

Policjanci jasielskiej drogówki zatrzymali do kontroli audi. Okazało się, że kierująca nim kobieta wiezie swoją mamę do szpitala. Widząc, w jak złym stanie jest pasażerka audi, policjanci podjęli decyzję o przewiezieniu jej do szpitala radiowozem na sygnałach. Dzięki temu kobieta na czas otrzymała pomoc medyczną.

Napisany dnia: 13.03.2019, 13:49
75 kontroli pieców i ani jednego mandatu
67

Strażnicy miejscy przeprowadzili w tym roku o 39 kontroli więcej niż w ubiegłym roku, mimo to na nikogo nie nałożono mandatu karnego za nieprawidłowe spalanie w domowych kotłach. Zdaniem komendanta Kazimierza Wiśniowskiego świadomość mieszkańców na temat szkodliwości spalania odpadów w piecach zdecydowanie zwiększyła się.

 

Napisany dnia: 13.03.2019, 08:00
Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Kraków - Jasło
19

Podróżni, którzy korzystają z oferty połączeń kolejowych Kraków – Jasło – Kraków wkrótce mogą spodziewać się utrudnień w ruchu pociągów. Ich powodem są planowane prace modernizacyjne na linii 108, które mają rozpocząć się już niebawem.

Napisany dnia: 12.03.2019, 12:00
Huragan wyrywał drzewa i zrywał dachy
33

Silny wiatr, który pojawił się w minioną sobotę i niedzielę spowodował wiele zniszczeń. W powiecie jasielskim strażacy interweniowali w ciągu ostatnich dwóch dni ponad 130 razy. Najwięcej z nich miało miejsce na terenie gmin Skołyszyn, Tarnowiec, Kołaczyce, Jasło oraz w samym mieście.

Napisany dnia: 12.03.2019, 08:00
 • Zadbamy o Twój dom i ogród

   

  Piękny dom i ogród to prawdziwa wizytówka. Na ścianach budynków mieszkalnych jednak często osadza się kurz, sadza oraz różnego typu zabrudzenia. Jak się ich pozbyć? Najlepiej postawić na doświadczonych fachowców.

 • Żyją w koszmarnych warunkach. Potrzebują pomocy

  Pani Mariola Śmietana z Łask mieszka z matką Teresą i dwójką dwunastoletnich dzieci. Rodzina żyje w warunkach, które na dzisiejsze czasy wprawiają w zdumienie. Nie mają bieżącej wody, kanalizacji, centralnego ogrzewania ani łazienki. Co więcej, w domu pojawił się grzyb i wilgoć. Rodzina potrzebuje pomocy, bo dom popada w ruinę.

 • „PSZCZÓŁKA„ już w Jaśle

 • Wypadek w Kołaczycach i potrącenie rowerzysty

   

  Dzisiaj po południu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W Kołaczycach około godz. zderzyły się dwa pojazdy. Z kolei około godz. 16 na osiedlu Gądki został potrącony 14-letni rowerzysta. 

 • Jasło miasto kamer

  W Jaśle przybywa coraz więcej kamer monitoringu wizyjnego. Zapotrzebowanie wzrasta, o co skutecznie zabiegają mieszkańcy, czy w ich imieniu zarządy osiedli i spółdzielnie. Za tym pojawia się potrzeba zatrudnienia dwóch nowych pracowników do obsługi systemu. Radni przyznali Straży Miejskiej ponad 105 tys. zł m.in. na zakup wyposażenia oraz podwyżki.

 • Materace bez tajemnic

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105