Strona główna
Ogłoszono konkurs na stanowisko dyrektora jasielskiego szpitala
42

Zarząd Powiatu w Jaśle końcem marca ogłosił konkurs na dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Osoby zainteresowane mają czas na złożenie dokumentów do 8 kwietnia br.

Napisany dnia: 03.04.2019, 18:00
Wypadek na ul. Krakowskiej w Jaśle
28

Do zdarzenia drogowego doszło około godziny 11. na ul. Krakowskiej w Jaśle w okolicy oczyszczalni ścieków. Zderzyły się cztery pojazdy, w tym dwa ciężarowe. Dwie osoby z samochodu osobowego z obrażeniami ciała trafiły do jasielskiego szpitala.

Napisany dnia: 03.04.2019, 12:03
Powstanie dokumentacja nowego mostu
30

Władze miasta przygotują dokumentację dla budowy mostu przez rzekę Wisłokę na osiedlu Gamrat w Jaśle. Pieniądze na ten cel w kwocie 255 tys. zł zostały zabezpieczone w budżecie miasta. Nowa przeprawa ma powstać w odległości pół kilometra od istniejącego mostu w kierunku miasta. Łączny koszt inwestycji opiewa na blisko 33 mln zł. Miasto ubiega się o dofinansowanie na realizację tego przedsięwzięcia.

Napisany dnia: 02.04.2019, 18:00
Nauczyciele szykują się do strajku!
535

Trwają negocjacje między rządem a związkami zawodowymi na temat podwyżek dla nauczycieli. Jeżeli strony nie dojdą do porozumienia, 8 kwietnia pedagodzy rozpoczną akcję protestacyjno-strajkową. Dotyczyć to będzie ośmiu szkół na terenie miasta Jasła oraz ośmiu, których organem prowadzącym jest powiat.

Napisany dnia: 02.04.2019, 12:38
ICOONE® - najnowszy masaż podciśnieniowy

ICOONE® to najnowszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. ICOONE® jest skutecznym zabiegiem likwidującym cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. 

Napisany dnia: 02.04.2019, 08:51
Nie ustąpił pierwszeństwa na „stopie”
52

Na skrzyżowaniu ulic Ujejskiego z Szopena doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Napisany dnia: 01.04.2019, 18:45
Kierowca opla miał 2 promile
20

Policjanci z Nowego Żmigrodu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę opla. 50-letni mieszkaniec gminy Krempna, miał 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, musi liczyć się także z dotkliwą karą finansową.

Napisany dnia: 01.04.2019, 13:00
Centrum miasta nie dla starych gruchotów
74

Wkrótce Jasło czeka prawdziwa rewolucja w zakresie organizacji ruchu. Natężenie ruchu od dawna poważnie daje się we znaki kierowcom, którzy poruszają się po ulicach miasta. Już niedługo do jego centrum będą mogły wjechać tylko pojazdy posiadające specjalne winiety.(PRIMA APRILIS)

Napisany dnia: 01.04.2019, 11:06
Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach

Kończysz gimnazjum, szkołę podstawową! Zapoznaj się z naszą ofertą, opracowaną z myślą właśnie o Tobie! Oprócz  sprawdzonych  form, mamy dla Ciebie  nowe rozwiązania!

Napisany dnia: 01.04.2019, 09:11
Poniedziałek jednak bez „Rynku Pogórzańskiego”
72

Jutro, na placu targowym w Jaśle, przy ul. Mickiewicza po raz pierwszy miał odbyć się „Rynek Pogórzański”. Handlarze pojawili się w Jaśle już w ubiegły piątek oferując odzież, obuwie i wiele innych towarów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Okazuje się, że w najbliższy poniedziałek (1 kwietnia) plac targowy będzie jednak pusty.

Napisany dnia: 31.03.2019, 21:07
Pytają, co działo się w szpitalu
103

Grupa radnych opozycji wnioskowała o zwołanie sesji nadzwyczajnej. Chcieli oni wreszcie uzyskać kompleksową informację na temat inwestycji i działalności jasielskiego szpitala w ostatnich latach. Wiele miejsca w dyskusji poświęcono sprawie roszczeń pracowniczych.

Napisany dnia: 29.03.2019, 19:12
Toyota ścięła słupki na ul. Mickiewicza
61

Na ul. Mickiewicza doszło dziś do groźnego zdarzenia drogowego. Osobowa Toyota zjechała z drogi ścinając słupki drogowe. Samochód znalazł się w rowie. Do szpitala trafiła jedna osoba.  

Napisany dnia: 29.03.2019, 17:28
Złodziej zatrzymany podczas drugiej kradzieży
24

Jasielscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w ostatnich dniach ukradł kilkadziesiąt drewnianych palet. 30-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, wpadł w ręce policjantów w chwili, kiedy przewoził swój łup na teren sąsiedniego powiatu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty. Niebawem za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Napisany dnia: 29.03.2019, 10:07
Olbrzymie utrudnienia w ruchu na ul. Mickiewicza
65

Rejon placu targowego przy ul. Mickiewicza w Jaśle jest kompletnie zakorkowany. Z rozładowaniem ruchu próbują poradzić sobie dwa patrole policji. Kierowcy stoją w blisko dwukilometrowych korkach. 

Napisany dnia: 29.03.2019, 09:22
Odszedł na wieczną wartę …
33

27 marca 2019 r. zmarł w Krakowie płk Stanisław Dąbrowa-Kostka. Patriota, bohaterski uczestnik słynnej akcji uwolnienia więźniów z więzienia niemieckiego w Jaśle w sierpniu 1943 r., , Żołnierz Niezłomny, Honorowy Obywatel Miasta Jasła, Patron Jasielskiego Marszu Wolności, Przyjaciel jaślan i lokalnego harcerstwa.

Napisany dnia: 28.03.2019, 16:15
Ekolodzy kontra mieszkańcy. Czy remont drogi dojdzie do skutku?
112

 Władze powiatu mają szansę otrzymać milionowe środki na remont drogi powiatowej z Krempnej przez Żydowskie i Grab. Przeciwko tej inwestycji występują różne organizacje ekologiczne, które uważają, że przyczyni się to do fragmentacji siedlisk dużych drapieżników. Odmienne zdanie mają mieszkańcy, którzy od lat oczekują na poprawę i przejezdność tej drogi.

 

Napisany dnia: 28.03.2019, 08:00
Prawomocny wyrok dla gminnej urzędniczki
51

Gminna urzędniczka z Brzysk płaciła za jedną z rodzin z własnej kieszeni należności podatkowe, które tak naprawdę nie istniały, bo nie było decyzji. W poniedziałek 18 marca, Sąd Okręgowy w Krośnie podtrzymał wyrok jasielskiego Sądu Rejonowego. Przeredagował jedynie opis czynów, dopasowując je do przepisów prawnych. Postępowanie wobec Marii N. zostało warunkowo umorzone na okres jednego roku. Wyrok jest już prawomocny.

Napisany dnia: 27.03.2019, 10:46
Dodatkowa oferta zajęć w Bajkowym Prywatnym Przedszkolu w Jaśle!

Drodzy Rodzice! Jeżeli Wasze dziecko nie uczęszcza do przedszkola, ukończyło 1 rok życia, a w jego rozwoju coś Was niepokoi - przyjdźcie do nas i rozwiejcie swoje wątpliwości. Oferujemy kompleksową terapię od momentu pierwszych sygnałów nieprawidłowego funkcjonowania dziecka do rozpoczęcia nauki w szkole.

Napisany dnia: 27.03.2019, 07:08
Policjant po służbie zatrzymał wandali
61

W miniony weekend doszło do zatrzymania dwóch wandali, którzy na terenie gminy Tarnowiec zakłócali porządek publiczny i usiłowali zniszczyć znaki. Interwencję wobec rozrabiaków podjął policjant będący po służbie.

Napisany dnia: 26.03.2019, 14:00
Wybuchła butla z gazem. Poparzona kobieta trafiła do szpitala
14

Wczoraj po godzinie 5 rano w Kotani w jednym z mieszkań na parterze budynku wielorodzinnego wybuchł butla z gazem. Mieszkająca w nim starsza kobieta z poparzeniami ciała trafiła do szpitala. Przyczyny wybuchu wyjaśnia policja.

Napisany dnia: 26.03.2019, 11:30
 • Zadbamy o Twój dom i ogród

   

  Piękny dom i ogród to prawdziwa wizytówka. Na ścianach budynków mieszkalnych jednak często osadza się kurz, sadza oraz różnego typu zabrudzenia. Jak się ich pozbyć? Najlepiej postawić na doświadczonych fachowców.

 • Żyją w koszmarnych warunkach. Potrzebują pomocy

  Pani Mariola Śmietana z Łask mieszka z matką Teresą i dwójką dwunastoletnich dzieci. Rodzina żyje w warunkach, które na dzisiejsze czasy wprawiają w zdumienie. Nie mają bieżącej wody, kanalizacji, centralnego ogrzewania ani łazienki. Co więcej, w domu pojawił się grzyb i wilgoć. Rodzina potrzebuje pomocy, bo dom popada w ruinę.

 • „PSZCZÓŁKA„ już w Jaśle

 • Wypadek w Kołaczycach i potrącenie rowerzysty

   

  Dzisiaj po południu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W Kołaczycach około godz. zderzyły się dwa pojazdy. Z kolei około godz. 16 na osiedlu Gądki został potrącony 14-letni rowerzysta. 

 • Jasło miasto kamer

  W Jaśle przybywa coraz więcej kamer monitoringu wizyjnego. Zapotrzebowanie wzrasta, o co skutecznie zabiegają mieszkańcy, czy w ich imieniu zarządy osiedli i spółdzielnie. Za tym pojawia się potrzeba zatrudnienia dwóch nowych pracowników do obsługi systemu. Radni przyznali Straży Miejskiej ponad 105 tys. zł m.in. na zakup wyposażenia oraz podwyżki.

 • Materace bez tajemnic

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105